18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Takeda 2012-01-30, 1:31
serosk8 napisał/a:

ku*wa mać, jest 1.08 w nocy, od rana mam 3 egzaminy, a ja oglądam durne filmiki na sadolu... w dodatku związane z sesją... jaja jak berety!



Taa mi się też jutro sesyjka zaczyna. Od 8 rano dwa egzaminy pod rząd. Powinienem był nie płacić za internet na ten miesiąc.
Zgłoś
Avatar
wojtas2112 2012-01-30, 2:56 1
Sesja-sresja
Smoleńsk kurwa!!!
Zgłoś
Avatar
TOMACHINE 2012-01-30, 3:41
Nygusy pierdolone, do nauki kurwa, trzeba w końcu rozdzielić czas na melanż i czas na naukę. Filmy na Joe monsterach czy Sadisticu wam nie pomogą, wiem sesja jest po chuju, przeżyłem to, wy tez przeżyjecie. Do was należy przyszłość, jak my kształtujemy teraźniejszość. Ogarnijcie więc swoje dupy i kserujcie te ściągi dla każdego, koniec chlania.
Zgłoś
Avatar
E................2 2012-01-30, 11:28
gówno jak chuj.. nie wiem po co to wstawiales tu.. zalosny jestes
Zgłoś
Avatar
Bad-Motherfucker 2012-01-30, 11:35 1
majkelson napisał/a:

Kurwa, zacznie się znowu sto pincet filmików i obrazków po jebanych profilach/kwejkach itp. że sesja i że przejebane.
Sam studiuje, ale jak mnie wkurwia ta banda jebanych podniecaczy ze studentpotrafi i inne tego typu twory. Skurwesynu jeden z drugim, weź się za życie, idź do pracy i podniecaj się pijąc za swoje, chwal się czymś z czego można być dumnym, a jeżeli bierzesz pieniążki od rodziców to doceń to i zapierdalaj do tej sesji, bo nie po to oni ciężko pracują, żebyś nie zaliczał egzaminów.

Spiąłem się, sorry



I to ciągłe pierdolenie, jaki to student jest biedny itp.

Btw. Prawda jest taka, iż tego typu filmy najczęściej robią "pierwszo-semestrzaki" i w większości tylko oni się jarają takim czymś. Bo człowiek studiujący powiedzmy już 4 - ... semestr czymś takim się nie jara a raczej nie powinien...bo co w sesji jest takiego makabrycznego?
Zgłoś
Avatar
brandon 2012-01-30, 11:42 1
Wypierdalajcie juz z ta swoja sesja. Idzcie sobie demotywatorka pierdolnijecie jakie macie ciezkie zycie. pizdy
Zgłoś
Avatar
feromon 2012-01-30, 12:18 5
enjoy

Zgłoś
Avatar
zonk 2012-01-30, 12:27
ODkarzacz napisał/a:

SQT - zdaj pan sesje na UMEDzie może nie zimową ale letnią to się z tą obroną pracy schowasz


Nie twierdzę że jest łatwo na medycynie, ale najwięcej srają po kątach ludzi z jakiejś europeistyki czy chuj wie innego gówna. Ja jestem po technicznym kierunku na jednym z najbardziej gnębiacych wydziałów politechniki śląskiej i wiem jaka to była walka żeby przetrwać.
Zgłoś
Avatar
Oberschlesier 2012-01-30, 13:03
@ SQT a ty pierdolisz, polibuda w Gliwicach zeszła na psy, byle debile to kończą, no może AIR trzyma poziom.
Zgłoś
Avatar
brandon 2012-01-30, 13:18 1
Najlepszy poziom to waserwaga trzyma.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-01-30, 17:13 1
Oberschlesier napisał/a:

@ SQT a ty pierdolisz, polibuda w Gliwicach zeszła na psy, byle debile to kończą, no może AIR trzyma poziom.


znawca się odezwał co pewnie wyleciał po pierwszym semestrze. Nie byłeś na elektrycznym to zamknij ryj.
Zgłoś