18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Laska która urodziła się laską ale przez 10 lat identyfikowała się jako facet i później wróciła do bramki nr1 zauważyła, że setki młodych transgenderowców żałują swoich decyzji i chcą wrócić do tego co natura przez miliony lat ewolucji wybrała dla nich pierwotnie.

Jako, że obracała się w kręgach to jest w temacie i obecnie utrzymuje kontakt z dwójką młodych po całkowitej zmianie płci, którzy po zmianie ptaka w gniazdo nie ujrzeli w swoim życiu takiej ulgi jak myśleli.


Więcej z źródle:

źródło: https://news.sky.com/story/hundreds-of-young-trans-people-seeking-help-to-return-to-original-sex-11827740


No niesamowite, że operacja plastyczna nie leczy głowy.

2019-10-06, 00:29
No i po ptokach, że tak powiem...

2019-10-06, 00:54
silwerbalk napisał/a:

Akurat z moją polonistką z liceum poszedł bym na korepetycje.... Spoko babka i szprycha

Ach szkoda że nie mam już tych 17 lat...



no tak, w końcu ile lat można siedzieć w podstawówce.

2019-10-06, 04:29
Niech ktoś mi powie po ch*j zmieniać płeć???

2019-10-06, 08:51
Płeć zostaje ta sama, zmieniają jedynie wygląd.

2019-10-06, 11:21
te wszystkie zmiany płci i pie**olona moda na pedalstwo to powinno być albo leczone albo utylizowane a nie wprowadzane w społeczeństwo >.<

2019-10-06, 20:39
Zacznijmy od tego że nie da się zmienić płci.

2019-10-07, 10:27
mygyry napisał/a:

Napiszę to co napisałem pod tym artykułem na jednym z portali.
Tak się dzieje, gdy wmawia się ludziom, że mają problem ze swoim ciałem a nie rozumie, że problem jest z ich głową.



W zasadzie głowa to też ciało, powinieneś napisać z psychiką ale to też ma podłoże fizyczne, na przykład taki mózg, ropień naciska na płat czołowy i sru! schizofrenia murowana.

mit2 napisał/a:

Zacznijmy od tego że nie da się zmienić płci.



Właściwie to się da ale tylko na poziomie genetycznym, operacja nie pomaga w tym, terapia hormonalna też a może zaszkodzić, jeśli rzeczywiście chcieliby zmieniać płeć to musieliby to zrobić na poziomie genowym, zmienić chromosom a to są jak na razie za wysokie progi na Terrańskie nogi.

Al...........is
2019-10-20, 23:34
orion123123 napisał/a:

każdy ma swój wybór tak, to czy dziewczyna lubi dziewczyny czy chłopak jak ja chłopaków nie ma kompletnie znaczenia, ważne jest żeby być szczęśliwym dlatego jeśli chodzi o transgenderów to tutaj jest troche nie pokolei szybka decyzja może zawadzić na całe życie, jezu ja sie nie wyobrażam ciąć pitoka a tym bardziej gdyby mój przyjaciel to zrobił O_o jest dużo homofobów na tym świecie tak samo jak i "homosiów" nie rozumiem dlaczego jedni nie mogą tolerować innych... Aha zapomniałem parady tęczowe,. ja do nich nie należe choć jak zaczałem się wkręcać w to całe LGBT to zauważyłem gdzie się staczam, jestem normalnym GEJEM nie wyobrażam się chodzić z gołym dupskiem po ulicy i krzyczeć że chce szacunku.. fuuu śmieszne jest bo nie dawno malowałem korytarz w domu :p no i flaga tęczowa poszła jako podkładka żeby nie zabrudzić sobie paneli hehehe tak póżniej ją wyrzuciłem do kosza. Tiaaaa obserwując te parady mam wrażenie jakby tamtym wyprali mózgi.. no cóż.. pamietajcie nigdy nie wiadomo kogo mijacie bo nie można wejść do umysłu drugiego człowieka. A tak poza tym że jestem chłopakiem i lubie chłopaków i mam w dupie LGBT i te całe parady to myśle że wszystko ze mną wporządku noo może niektórym to będzie przeszkadzało ale mam to gdzieś nie musze udawać kogoś kim nie nigdy nie byłem a udawałem mocarnego sebixa który zawsze pytał czy ktoś chce wpie**ol. A co do transów najlepiej przemyśleć sobie czy chce sie uciąć kuśkę bo skutki są bolesne. Peace



Jedyne co ty pedale możesz mieć w dupie, to ch*ja swojego obleśnego chłopaka :)