18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
SF PRIDE
Siriuz • 2024-07-01, 19:00
San Francisco w postępowej Kalifornii
Atrakcje miejskie z okazji kolorowego miesiąca
Ponoć doszło do wielu incydentów pedofilskich, ale policja odmawia podejmowania działań.







Pamiętajcie, to święto miłości, akceptacji i tolerancji
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-07-01, 20:22 25
Kurwa co się dzieje z tym światem ja jebie, żal patrzeć. Niby taki postęp cywilizacyjny a tu takie rzeczy, że jaskiniowce by to spacyfikowali tylko po to, żeby nie zarażać innych plemion
Zgłoś
Avatar
Riikko 2024-07-01, 21:10 2
do tego powilno sie na legalu strzelac...
Zgłoś
Avatar
tolek01 2024-07-01, 21:21 1
Veni_Vidi napisał/a:

Takiego twardziela "Machismo" jak ty, to na bank musiało robić dwóch facetów.



to raczej twoje klimaty , spróbuj z kolegą może wam coś wyjdzie
Zgłoś
Avatar
Sevisule 2024-07-01, 21:39 2
chce sie wymiotować
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-07-01, 21:46 6
On chce latać z pindolem na wierzchu po mieście, a ja nie chcę go oglądać z pindolem na wierzchu. Mogę odwrócić sytuację, ja chcę mu przyjebać bez konsekwencji kijem bejsbolowym, a on nie chce nim oberwać. No ale na razie to ja jestem dyskryminowany.
Zgłoś
Avatar
PR0boszcz 2024-07-01, 21:52 3
Kim Dzong zrzuć już bombę.
Zgłoś
Avatar
Blue_falcon 2024-07-01, 21:56 1
Veni_Vidi napisał/a:

Takiego twardziela "Machismo" jak ty, to na bank musiało robić dwóch facetów.



Dziekuje za zrobienie mi dnia swoim komentarzem
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-07-01, 22:12 4
jestem ciepły ale jak widzę takie coś to serio mam tylko jedno w głowie "odpady społeczne" , banda psychicznie chorych ludzi.
Zgłoś
Avatar
MoNsTeR.pl 2024-07-01, 22:19 3
dżonyłojlker napisał/a:

Obejrzyj sobie ostatni filmik.



Obejrzałem i ten gość nie uczestniczył w paradzie tylko obserwował. Tamta strefa była zamknięta, jest nawet regulamin, dzieci nie mogły wchodzić.
Ja toleruję osoby homo i nie interesuje mnie co robią w sypialni. Jednak przeciwników za to bardzo.
Zgłoś
Avatar
P................m 2024-07-01, 22:23 2
Mam się raczej za tolerancyjnego człowieka, ale ci tutaj to już serio przeginają pałę i robią czarny PR całemu temu środowisku LQBTQ+. Bez sensu.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-07-01, 22:30
W takie upały, mieli ochotę na siorbeta.
Zgłoś
Avatar
łopatolog 2024-07-01, 22:34 5
Mamy tutaj pedofilię i ktoś jeszcze ich broni?!
Gdzie te krzykacze, co to twierdzą, że każdy ksiądz=pedofil? Ano tak, bo to jest postępowa pedofilia bez duchownych, love is love czy jak to szło.
Każdy, kto broni pedofili i innych zwyroli powinien się leczyć psychiatrycznie. Albo przynajmniej zamknąć swoją parszywą mordę żeby nie zwracać na siebie uwagi - CP czy jak kto woli filmiki z "pizzą" znalezione na komputerze mogą zniszczyć komuś życie...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-01, 22:38 3
Ostatnia deska ratunku...



Zgłoś
Avatar
Nabs 2024-07-01, 22:42 8
efekt normalizowania i przymykania oka na ludzi z zaburzeniami. najpierw była tylko gejoza, teraz jest całe spektrum zaburzeń. a spróbuj powiedzieć coś złego, od razu hejt, homofob, transfob etc. wszystko przez to że za mało ludzi mówi - nie, wypierdalaj do szpitala się leczyć. pedofile nawet zaczęli zmieniać nazwę na minor attracted person i próbują stawiać to na równi z innymi zboczeniami. aż się nóż w kieszeni otwiera jak się widzi jak ten rak zżera cywilizację..
Zgłoś
Avatar
ramzes2030 2024-07-01, 23:06 3
Widać że ktoś nie ogarnia czym jest "folsom street". Dla nie tajemniczonych, "folsom street" jest imprezą zamkniętą, która odbywa się na jednej ulicy San Francisco. Jest to impreza typowo fetyszowa dla WSZYSTKICH. Nie tylko homo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie