18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Shoenice tłumaczy dlaczego palenie marihuany nie jest szkodliwe i jakie zalety są w tym ukryte.
Przy okazji popala sobie ekstrakcik , z zajebistym efektem
Temacik w stanach niestety jest dużo ciekawszy od tego z Polski




czekam na hejty [/b]
Zgłoś
Avatar
P................0 2013-01-14, 17:24
bravoteampolska napisał/a:


AAAaaa matka wie że ćpiesz


Cpac to ty mozesz kawe albo alko z ojcem
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-01-14, 18:00
sebek94pl napisał/a:


Cpac to ty mozesz kawe albo alko z ojcem


Kawy nie pije zresztą jak i alko z ojcem .
Wolę wyjść wieczorkiem z kolegami wypić dwa browarki i zapalić faje .
Ale zastanawia mnie jedno , ćpać kawę no nosem można ją pociągnąć jakoś tak to mi się tylko widzi , ale jak można ćpać alko .
Może byś zaprezentował nam twoje nowe odkrycie
Zgłoś
Avatar
P................0 2013-01-14, 18:31
hahaha przeczytaj sobie definicje cpania zreszta mam w dupie spinanie sie z ludzmi ktorzy ciemnogrod maja wryte w glowe

i jakbys nie wiedzial alkohol to tez narkotyk jebany hipokryto
Zgłoś
Avatar
Stew 2013-01-14, 18:45
@bravoteampolska Albo jesteś ćwierć-mózgiem bez szkoły, albo zwykłym trollem...

Obstawiam oba
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-01-14, 20:00
Stew napisał/a:

@bravoteampolska Albo jesteś ćwierć-mózgiem bez szkoły, albo zwykłym trollem...

Obstawiam oba


hmm.
Ni z jednym ni z drugim nie trafiłeś , chyba że opisujesz siebie to zaufam na słowo .
Obecnie jestem na studiach medycznych ,gdzie potrzeba stanowczo więcej niż ''ćwierć mózgu'' , ale zastanawia mnie czym ty się możesz pochwalić w wieku 21 lat , hmm może zawodóweczka murarz dekarz stolarz i artysta , technikum , monter maszyn i urządzeń , bez praktyk bez pojęcia bez pracy , a może lubisz inne klimaty , ciągłe grzanie jaj w fotelu palenie trawki i czekanie jak mamcia na nowy miesiąc da parę groszy .
Ciekawe co wymyślisz .
Zgłoś
Avatar
S................Z 2013-01-14, 20:50 2
bravoteampolska- Twój post, który ocenił kolega, naprawdę wskazywał na to, że jesteś ćwierćmózgiem. I choćbyś był znanym i szanowanym ordynatorem w najwspanialszej klinice świata- wygłupiłeś się i Twoje spięte szczekanie tego nie zmieni. Trochę dystansu do siebie. A murarz, czy monter maszyn to żaden wstyd, bo podejrzewam, że sam sobie samochodu nie złożyłeś i sam sobie domu nie zbudujesz, a zawodóweczka zaczęła pracę wsześniej niż ty. Pozdrawia Politechnika.
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-01-14, 20:58
ŁŁoooo Tede w hamerycie ćpie narkomannie, płyty sie nie sprzedają
Zgłoś
Avatar
P................0 2013-01-14, 20:59 2
ta ten bravo chuj na pewno nic nie skonczyl tylko jest grubym dzieckiem hejtujacym ziolo z zapitym ryjem pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Stew 2013-01-14, 22:44
No i właśnie zostałeś strollowany Panie "mondry". Tłumaczysz się jakiemuś "murarzowi"? Haha, chuja o mnie wiesz. Nie chcesz być oceniany, a sam dzielisz na "lepszych" i "gorszych".

Tak, jesteś imbecylem i żaden Twój elaborat jaki to Ty nie jesteś 'yntelygentny' tego nie zmieni.

Coś jeszcze?
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-01-15, 1:33 1
Stew napisał/a:

No i właśnie zostałeś strollowany Panie "mondry". Tłumaczysz się jakiemuś "murarzowi"? Haha, chuja o mnie wiesz. Nie chcesz być oceniany, a sam dzielisz na "lepszych" i "gorszych".

Tak, jesteś imbecylem i żaden Twój elaborat jaki to Ty nie jesteś 'yntelygentny' tego nie zmieni.

Coś jeszcze?



Pal zioło dalej , w końcu przyjdziesz do mnie abym cie zbadał i mimo spiętej dupy ze złości położysz na mój stół 150 zł za 5 minutową wizytę , a ja ci w tedy powiem '' jakby kózka nie paliła to by się raka nie nabawiła ''

A żeby nie było tak za oficjalnie to dodam tylko ,
że jebie was wszystkich matoły , palcie dalej .
Koniec z mojej strony
Zgłoś
Avatar
Stew 2013-01-15, 12:30
Im dłużej piszesz, tym bardziej śmiać mi się chce

Poprawiłeś mi humor dzisiaj, dzięki! Masz piwo w nagrodę, "lekarzyno".
Zgłoś
Avatar
P................0 2013-01-15, 12:41
spliff.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=926&am... jebany lekarzyno i sie udlaw.Doswiadczony idioto
Zgłoś
Avatar
S................Z 2013-01-15, 13:41
Nie chodzi o palenie bravomatole, tylko o to, ześ głupi Jak będę potrzebował lekarza, to pójdę do mojej matki- ona już skończyła medycyne i ma specjalizacje, a się nie unosi ponad resztę ludzi- ty w wieku 22 lat nie masz się jeszcze czym pochwalić, a już odgrywasz pana profesora. Przez takich jak ty cierpi dobre imię lekarzy w tym kraju, choć lekarzem sam jeszcze nie jestes.

<a href=http://download.cnet.com/Free-Youtube-Downloader-Pro/3000-2071_4-75329731.html >youtube downloader</a>
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-01-16, 17:32
sebek94pl napisał/a:

grzechu nasrane masz w tej dynce widze.Polecam troche sie doinformowac na ten temat i dopiero sie wypowiadac smieszy mnie jak jakis imbecyl nie znajacy tematu z monaru probuje byc znawca

Ps napieprzaj dalej scierwo to zobaczymy gdzie zajedziesz cpunie spotkamy sie na hardzie



O poziomie intelignecji marychofanów i że tak powiem marycho znawców(przecież wykładacie na uczelniach ułomy) świadczy to co napisałeś w ps.
Zgłoś
Avatar
johjohnson 2013-01-22, 21:56
Mgla napisał/a:

Coś go szybko bierze ta melasa. Palenie to uderza tak najszybciej po 10 minutach ;]


to jest zależne od organizmu, każdy ma inaczej
Zgłoś