18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
j................1 2018-12-16, 11:12 1
R41NM4N napisał/a:

99% przestępstw jest w stanach popełnianych z użyciem nielegalnie posiadanej broni i dodatkowo większą część z nich ma miejsce w stanach gdzie ogólnie posiadanie broni bez zezwolenia jest nielegalne
Wytłumacz mi proszę jak się ma wzajemne mordowanie się czarnej biedoty w NY do tego, że w Teksasie można kupić broń na dziale sportowym w markecie?



NY do Teksasu ma się słabo, ale już przewiezienie łatwo dostępnej broni z Indiany do Illinois kilkadziesiąt kilometrów to nie problem.
Zresztą są opracowania, które pokazują jak broń jest szmuglowana.



Z zakazami dot. broni w poszczególnych stanach jest jak z aborcją w UE. Nie mają dostępu tylko Ci, którzy nie są dostatecznie zmobilizowani i nie mają kasy.

System jest bardzo prosty: licencjonowany sprzedawca broni zostaje "okradziony" (ponad 1000 sztuk broni ginie tak w ciągu roku tylko w Teksasie), za sprawą dziwnych losowych przypadków "skradziona" broń wypływa w drugim obiegu w NY, Il, CA etc.
Jeżeli dodać do tego jeszcze prywatnych posiadaczy, którzy w stanach są cholernie zapominalscy i ciągle im ktoś broń albo kradnie albo ją gubią okazuje się, że co rok na nielegalny rynek trafią dziesiątki tysięcy sztuk.
Na szczęście policji czasem udaje się broń odzyskać. Dokładniej na przestrzeni lat 2012-2015 - 908 sztuk! Z jakichś 360 000 "zagubionych" w tym czasie.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-12-16, 13:20
@up Spokojnie 350 000 pojechało na handel do Afryki, oficjalnie się tego nie dało zrobić, więc w razie problemów lepiej żeby się okazało, że to była broń skradziona A później mamy filmiki jak brudas w dziurawych gaciach strzela z nowego m16
Zgłoś
Avatar
Dr.Lewatyw 2018-12-17, 17:09
ciostko napisał/a:

@up, upup

na końcu filmiku od j-t-t-s1 podają że śmieć dostał 30 lat za próbę zabójstwa + 5 za coś z bronią (nie zrozumiałem dokładnie)



I to są kary a nie 25 za morderstwo jak u nas
Zgłoś