18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
!Timon 2012-08-26, 19:35 2
Widzę wiele optymizmu w stwierdzeniach, że mogą mu przedłużać karę w nieskończoność. Za co? W świetle prawa oczywiście za co mają mu karę przedłużać bo moralnie oczywiście powody są.
Jeśli będzie się łapał w 'tabelkach' to nie mogą mu przedłużyć tych 21 lat za nic, bo za morderstwa już karę dostał - owe śmieszne 21 lat. Musi coś znowu nabroić, żeby mu przedłużyli, będzie cwany a jest cwany cholernie, to na 10 lat przed końcem wyroku zacznie udawać 'świętego' i byle jaki prawnik uniemożliwi przedłużenie wyroku.

No niestety, ale teraz to wygląda tak [takie trochę proroctwo ]:

Zgłoś
Avatar
misiekps 2012-08-26, 20:00
podróbka kawałka: Honor - Rudolf Hess
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2012-08-26, 20:25
Zajebać czerwone kurwy, ale akcja pana B. bardziej zaszkodziła tej sprawie niż pomogła. No i mordowanie dzieci, to przecież komunistyczna specjalność, czyż nie?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-08-26, 20:28 1
Cytat:

Zamknij morde czerwona kurwo



Bo co? Bo śmiałem zaburzyć gładkość twojego zwichrwanego światopoglądu? Bo prawicowe polactwo nie lubi żadnych słów krytyki? Bo trzaśniesz w furii drzwiami i mamusia będzie cię musiała przytulić, byś przestał płakać? A może ześlesz na mnie swoich siepaczy coby "ręcznie" nawrócili mnie na właściwą orientację polityczno-religijną? Szzekaj sobie, szczekaj, tylko umacniasz moją opinię o takich tępakach jak ty.
Zgłoś
Avatar
slannesh 2012-08-26, 20:52
Nieźle 21 lat za 70 killi.
Przypomnijcie ile dostałkoleś od megaupload ?
Zgłoś
Avatar
piwko6 2012-08-26, 20:55
Blazejekk napisał/a:

Do tych co go popierają. Mam nadzieje, że kiedyś wasze dziecko jakiś świr zajebie i powie, że to za arabów. Ciekawe czy dalej takie wyszczekane cwaniaki z was będą.



Bo to geniusz. Dużo zaryzykował ale na pewno wiedział co robi. Nie jest świrem lecz wykorzystał panujący system by stać się sławnym i bogatym... Nikt na pewno nie był by szczęśliwy gdyby ich dziecko zginęło. Ja nie popieram tego co zrobił jednak go podziwiam a zarazem śmieje się z tego że ludzie są tak podporządkowani prawu że w takich sytuacjach wygląda to wszystko jak wygląda. Zamiast zostać potępiony przez ludzi i znienawidzony to doczekał się fanów.
Zgłoś
Avatar
myx 2012-08-26, 21:10 2
Loaloa napisał/a:



Bo co? Bo śmiałem zaburzyć gładkość twojego zwichrwanego światopoglądu? Bo prawicowe polactwo nie lubi żadnych słów krytyki? Bo trzaśniesz w furii drzwiami i mamusia będzie cię musiała przytulić, byś przestał płakać? A może ześlesz na mnie swoich siepaczy coby "ręcznie" nawrócili mnie na właściwą orientację polityczno-religijną? Szzekaj sobie, szczekaj, tylko umacniasz moją opinię o takich tępakach jak ty.



Nie bo jesteś zwykłą czerwoną kurwą, która pluje na swój kraj i swoich rodaków.
Zgłoś
Avatar
sedespower 2012-08-26, 21:12
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-08-26, 21:25 2
W pluciu na swój kraj, swoich rodaków i swoją historię mistrzami byli, są i będą wszelkiej maści narodowcy - zarówno narodowi radykaliści (antysemici, chociaż Mosdorf w obozie pomagał współosadzonym wyznania mojżeszowego; antykomuniści, chociaż Piasecki po wojnie podlegał Sierowowi; świętujący 11 listopada, chociaż przedwojenny ruch narodowy bojkotował to święto), jak i narodowi socjaliści (jeśli są fanami wykonania, to nie Polacy, tylko volksdeutsche; jeśli są fanami teorii, to niech pozbędą się komputerów i pracują na wsi - w końcu idea volkizmu). Czerwona strona, nawet w najbardziej totalitarnym wydaniu, nie dorasta im do pięt (może z braku wzorców - w końcu Stalin nie chciał wziąć pod swe skrzydełka Polski, dostał ją w prezencie od Roosevelta, toteż całość wykonania była trochę "na odczepnego" - co nie zmienia faktu, że prawie pół wieku sowieckiej okupacji solidnie zdruzgotało zarówno naszą gospodarkę, jak i zbiorową mentalność).

Pozdrawiam i proponuję Moderacji zamknięcie tematu, bo zaczynają się przegięcia z obu stron, łącznie z nawoływaniem do popełnienia przestępstwa (obie strony proponują eksterminację fizyczną swoich oponentów), co jest przestępstwem z artykułu 255. Kodeksu karnego.
Zgłoś
Avatar
LENNY 88 2012-08-26, 21:31 1
wielka porazka co do coveru HONORU przerobka tragiczna a co do Breivika to ktos musial poruszyc temat imigrantow islamskich tylko troche szkoda ze w taki sposob teraz to oni sa ofiarami a nie europa zalewana przez nich ale kiedys moze ludzie zmadrzeja i zobacza ...

a piwa nie daje bo to wielka porazka robic marny cover z tak dobrego utworu
Zgłoś
Avatar
Jejkob 2012-08-26, 21:36 1
trane1 napisał/a:

Czlowiek geniusz... zajebal 70dzieciakow wyjebał w kosmos pol miasta w zamian spędzi 21lat wiezienia (moze wyjsc po 10jak bedzie grzeczny) gdzie ma neta i hale treningowa gdzie jest sciana wspinaczkowa... na dodatek ma zamiar napisac 3ksiazki przez co wyjdzie w chuj bogaty czego chciec wiecej ?


Neta to tam nie ma, ale reszta to niestety prawda. Ten świat jest tak pojebany, że powinien się już kruwa skończyć
Zgłoś
Avatar
lansnaskary 2012-08-26, 21:44
ludzie, nie ma mowy zeby koles wyszedl po 21 latach. ogolnie 21 lat to jest najwieksza kara jaka jest w tamtejszym prawie, wiec sie nie dziwcie. po 21 latach jesli dozyje zostanie poddany kontroli, z reszta przez caly pobyt w areszcie ta kontrola ma ocenic czy wyjdzie na wolnosc czy pojdzie siedziec do jakiegos innego osrodka. no blagam was, kto jest az takim debilem zeby wypuszczac jeszcze wiekszego debila z powrotem do ludzi i normalnego zycia.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-08-26, 22:16
Gdyby mieli normalne prawo nie miałby możliwości ubiegać się o przedterminowe zwolnienie po 10 latach. Wystarczy, że zmieni się opcja polityczna u przy władzy i facet jest za 10 lat na wolności. Może za 15, może za 20. Naprawdę nie potrzeba wiele a zostawili mu taką furtkę, że prawie kurwa bramę.

Jak w Polsce w 80' dawali wyroki śmierci to wszyscy myśleli, że tamci mordercy zawisną/zostaną rozstrzelani czy chuj wie co, ale zdechną. Niestety zmieniła się ekipa u władzy, i skazani wyrokami śmierci dostali zamiast chociażby dożywocia 25 lat i niedługo zaczną wychodzić na wolność seryjni mordercy i gwałciciele.

Wtedy też każdy by się w głowę pukał jakby mu powiedzieć [w 80'], że tamci ludzie jeszcze na wolność wyjdą.
Zatem skończcie pierdolić jak to ciemnogród polski nie rozumie norweskiego systemu karnego bo on JEST SPIERDOLONY.
Naprawdę teraz mnóstwo ludzi to debile - w szkole znajomi pierdolili 'na chuj mi historia' - ano po to kurwa żeby nie musieć znowu parzyć dupy na tym samym. To, że MOGĄ mu przedłużyć karę to tylko możliwość obwarowana jakimiś warunkami a nie żaden pierdolony pewnik.
I nawet jeśli ich system resocjalizacji jest tak kurewsko wydajny, że facet zostanie abstynentem-filantropem-bez nałogów to nie zmienia faktu, że przyszłych morderców to ni chuja nie odstraszy.
Zgłoś
Avatar
fliper210 2012-08-26, 22:25
da ktoś link do tej piosenki na yt bo szukałem i nie mogę znaleźć
Zgłoś
Avatar
michal_macieja 2012-08-26, 22:36 2
fliper210 na YT ta piosenka jest już zakazana...

Ps. Nuta przyjemna, koleś miał jaja i zrobić coś w stronę tego żeby wytępić dziadostwo...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie