18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Sielanka
Azazel • 2010-07-29, 2:03
Wyobraź sobie miasto: nie ma korupcji, nie ma podatków, chuligani nie rządzą na ulicach, można spacerować spokojnie i w dzień, i w nocy, wszędzie zieleń, cisza, spokój....

Jest takie miasto.
Czernobyl.
Zgłoś
Avatar
z................u 2010-07-30, 20:41 1
Przestańcie pierdolić cytatami z wikipedii. To się robi nudne jak mecze biało czerwonych.
Zgłoś
Avatar
razor7 2010-07-30, 20:41 2
Scarlet napisał/a:



jak już, to Czarnobyl.



Dla gwoli ścisłości. Chernobyl z angielskiego, Czarnobyl z polskiego Cziernobyl z rosyjskiego, bądź Czornobil z ukraińskiego, ale Czernobyl też jest spotykany często w necie.

I dla ignorantów: eioba.pl/a104871/czarnobyl_2009_relacja_z_podrozy

I bonus: sdmobile.livejournal.com/19843.html
Zgłoś
Avatar
owek 2010-07-30, 21:06
Chlopaki z 2linku sie za duzo nagrali w stalkera
Zgłoś
Avatar
ŁYSY 2010-07-30, 23:03 1
będe tam w pod koniec wrzesnia to wam opowiem jak było
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-07-30, 23:12 1
ŁYSY napisał/a:

będe tam w pod koniec wrzesnia to wam opowiem jak było


Z fociszami koniecznie. :]
Zgłoś
Avatar
Ray696 2010-07-31, 7:38 2
razor7 napisał/a:



Dla gwoli ścisłości. Chernobyl z angielskiego, Czarnobyl z polskiego Cziernobyl z rosyjskiego, bądź Czornobil z ukraińskiego, ale Czernobyl też jest spotykany często w necie.

I dla ignorantów: eioba.pl/a104871/czarnobyl_2009_relacja_z_podrozy

I bonus: sdmobile.livejournal.com/19843.html



A zes mu pojechal...az mi sie kafelki w kiblu poluzowaly.
Ale tak na powaznie,wszyscy sie bardzi ciesza ze potrafisz korzystac z google.pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
robex9 2010-07-31, 10:00
Ray696 szkoda, że ty nie posiadasz takiej umiejętności (masz posty na miarę Cordoby którego tak namiętnie jedziesz), i z tego co widzę używanie polskich znaków też nie jest twoją mocną stroną. A po kropce pisze się z dużej litery. Pozdrawiam.

(Post nie ma na celu obrażenia kogoś, ma na celu pokazanie wyżej wymienionej osobie, że jak się kurwa chce do kogoś przypierdolić to powód się zawsze znajdzie, nawet taki, że ktoś wyszukał i wstawił coś sensownego.)
Zgłoś
Avatar
Ray696 2010-07-31, 19:30
Robex gdybym mial polskie litery to bym ich uzywal.Nie kazdy mieszka w naszym pieknym kraju.wyjasniam - nie mam polskiego systemu a nie uzywam wlasnego komputera)
A to ze "po kropce" itd to sie nie czepiaj,mam za daleko do shifta.
I prosze,nie porownywuj mnie do cordoby,bo jak mnie widza na forum to nie chca ukamienowac.
i nie czepiam sie ze ktostam cos wstawil,tylko ze to ma byc dla smiechu,a nie na wypracowanie wiec mi tu wikipedia niepotrzebna.
Zgłoś
Avatar
camonoka 2010-08-01, 1:54 1
znawcaekranu napisał/a:

Przestańcie pierdolić cytatami z wikipedii. To się robi nudne jak mecze biało czerwonych.



Zazdrość, bo nie potrafi się samemu nic ciekawego znaleźć nawet na wikipedii.
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-08-01, 11:51 1
camonoka napisał/a:


Zazdrość, bo nie potrafi się samemu nic ciekawego znaleźć nawet na wikipedii.


Jeez, wiki to nie jedyne źródło wiedzy w tych czasach. Przynajmniej dla niektórych :]
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2010-08-01, 14:27 2
Scarlet napisał/a:

nie zapominaj o krowach z sześcioma głowami


Ten temat przypomniał mi Fallouta, tam były braminy - krowy z dwoma głowami, aż wrzucę intro do Fallouta 2 z niezapomnianym "A Kiss to Build a Dream On" Armstronga.
Zgłoś
Avatar
d0ll4r 2010-08-02, 9:10
@Shadow okreslenie "Czerwony Las" jak najbardziej pasuje do tego miejsca. Nawet kolor sie zgadza, a raczej zgadzal. Po wybuchu reaktora znaczna czesc opadu radioaktywnego spadla wlasnie na tamte tereny i drzewa w tamtym rejonie, hmmm.... "uschly" i zrudowacialy. Potem je scieto i zakopano 1m lub 2m pod ziemia, zalezy od zrodla :]
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2010-08-11, 0:49 1
Ja się pochwale byłem tam miesiąc temu,są firmy które organizują wycieki i było normalnie miejsce jakich wiele,gorsze nawet w Polsce, miałem licznik gaigera millera i nic nadzwyczajnego nie pokazał
rząd chce zasiedlić to miejsce i daje bardzo duże ulgi i dotacje jeśli ktoś tam zamieszka
widziałem tam normalne pola z normalną np.marchewką a nie jak lufa od czołgu
dużo by pisać polecam pojechać i zobaczyć samemu nie jest drogo
Zgłoś