18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ddobry10 2013-05-06, 0:01 1
"Wiedza bezużyteczna" jeśli ktoś wieży w to co tam pisze to niech go chuj zaspawa .
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-05-06, 0:02
Pierdolenie zwykłe. Biali ludzie np pod pachami mają po kilka włosów z jednego mieszka. Jak ktoś nie wierzy to może podnieść łapę i sprawdzić.
Zgłoś
Avatar
Siekana 2013-05-06, 0:05 2
kierownikmasarni napisał/a:

to nie włosy - to uschnięte gówno



no to się popisałeś...
Zgłoś
Avatar
vonFuchs 2013-05-06, 0:17
a u żydów też? bo słyszałem, że im wyrastają po cztery szekle z każdego mieszka włosowego, ale nie wiem, może jest tu jakiś ekspert...
Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2013-05-06, 0:23
Hehehe. Kwestia, dlaczego dana osoba wyznaje rasizm, a inna nie badana była wielokrotnie. Dopiero w latach 90tych naukowcy skojarzyli to z wysokością poczucia własnej wartości. Niedomyty wywłok w niedopranym dresie w głębi duszy wie, że jest śmieciem i koniecznie musi znaleźć "gorszego od siebie", by nie wyrzygać się w lustro. No to jedzie potem po murzynach, cyganach, pedałach, żydach - mimo że żadnego na oczy nie widział, bo od kiedy zlikwidowano PGR, żadni obcokrajowcy do wsi nie zajeżdżają.

Człowiek o zdrowym poczuciu własnej wartości, był może tu i ówdzie, widział co czarnuchy wyprawiają w nocnych autobusach w dużych europejskich miastach, pogardza nimi równie jak dresami z pgr-ów, ale nie robi z tego afery, nie musi codziennie rano przed lustrem napierdalać mantry: heniek, zarabiasz 1 200, dres ci się podziurawił, ale do chuja, to wszystko przecież przez rudych, czarnuchów i kozojebców, tak heniek, zarzygałeś pościel ale czarnuchy są jeszc ze gorsze.

I tak dalej w ten deseń.
Zgłoś
Avatar
Vertig 2013-05-06, 0:27 1
Spinasz się jakby każdy na tej stronie był członkiem KKK i siedział z białym kapturem na głowie, a nie pomyślałeś, że większość tylko ciśnie bekę z czarnych i rudych? O pedałach i cyganach nie wspominam bo ich na prawdę nie lubię.
Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2013-05-06, 0:44
Pedałów przemilczę, bo to niesmaczne (pedalstwo oczywiście , ale z cyganami to ci powiem, że miałem do czynienia różnymi, większość to barachło, ale dwóch znam równych gości, którzy mi pomogli i rozjebali bezinteresownością, na którą mnie np. nie byłoby stać.
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-05-06, 5:40 1
Jeden włos, jedna rasa.
Zgłoś
Avatar
yaiba 2013-05-06, 8:58
saperman napisał/a:

To, ze spodoba sie rasistowskim sadolom to wiadomo. Najgorsze jest jednak to, ze tylko garstka ogarnietych bedzie wiedziala, ze to jest gowno prawda, a reszta bedzie rozpowiadac wszedzie jacy to czarni sa chujowi, ze zwierzeta itd. Nie wiem jak wam, ale to bardziej wlosy bialych ludzi przypominaja wlosy siersciuchow anizeli "zbity" meszek czarnych.





Wpisz sobie w google "czarnoskóry", pierwszy wynik w grafice. Jeżeli to są normalne włosy to pozdro.
Włosy rosną im w kępkach, jak lekko zapuszczą i nic z nimi nie robią to z prawie z automatu robią im się dredy. dziwna zajawka ale zaobserwowałem to na ghanijczykach haha
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-05-06, 12:04
coś w tym jest bo jako dzieciak kiedy chciałem mieć fryzurę jak Rivaldo to fryzjerka powiedziała że ciemnoskórzy mają inne włosy, cebulki itp ale o tym , że sierść nie wyjechała a to widocznie fakt
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-05-06, 14:58
wydawnictwopzwl.pl/download/104640540.pdf Tu jest pdf wydawnictwa lekarskiego PZWL gdzie jest o tym mowa.
Zgłoś