18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Protasiewicz z PO powiedział dziś, że Sikorskiemu należy się pokojowy Nobel.
Ja tam bym mu dał Oskara - ciekawe, że takie "wielkie słowa" powiedział dopiero po wyjściu z sali, przy kamerach i szybko się zwinął a adresat tych słów - nie za bardzo wiedział, o co mu chodzi.

Zgłoś
Avatar
Gruby Brzuch 2014-02-22, 13:18
Poprawcie, jeśli się mylę, ale czy grożenie komuś śmiercią
nie podchodzi pod paragraf Kodeksu Karnego
i nie powinno być ścigane przez prokuraturę?
Zgłoś
Avatar
donmajkelo 2014-02-22, 13:22 2
Ekspertem napisał/a:



To nie jest naród wrogo nam nastawiony.



Tak? To proszę bardzo pojechać tam w biało czerwonej koszulce/czapce to cię tam pobiją w pierwszej bramie. Oni tam Polaków nienawidzą bo to naród gnojów i bandytów.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-02-22, 13:22 17
Ekspertem napisał/a:



Jesteś żałosny. Obrażasz wszystkich mających odmienne zdanie od twojego, a tak naprawdę gówno wiesz.

Flagi UPA wiszą tam dlatego, że naród ukraiński jest nieuświadomiony i nie zdaje sobie sprawy z historii własnego kraju. To samo odnosi się do uwielbienia dla Stepana Bandery.
Naprawdę uważasz że wszyscy Ukraińcy wiedzą o zbrodniach na narodzie polskim? O Rzezi Wołyńskiej i czystkach w Małopolsce Wschodniej?

To nie jest naród wrogo nam nastawiony. Dla nich bohaterami są Wałęsa i śp. Lech Kaczyński. Podziwiają naszą walkę z komuną w latach osiemdziesiątych i doceniają pomoc jaką dziesięć lat temu im udzieliliśmy podczas pomarańczowej rewolucji. To dobrzy ludzie którzy chcą normalnie żyć.
Wrogo nam nastawione są ukraińskie środowiska nacjonalistyczne, ale nie naród ukraiński sam w sobie. Jeśli tego nie rozumiesz to jesteś przykrym człowiekiem.



Patrzcie go jaki tępy chuj. Mordowali Polaków, bo też byli nieuświadomieni, że to nieładnie. To dobrzy ludzie, po prostu mieli zły dzień, pomordowali dziesiątki tysięcy ludzi, a potem wspierani niemców w niszczeniu Polski, bo też byli nieświadomi, że tak nie należy. Gwałty w Polsce, kradzieże i morderstwa ukraińców podczas wojny to oczywiście nieporozumienie, wtedy nie było klubów i dyskotek, nie było gdzie się zabawić.

Osz ty tępa glisto z dupy anny grodzkiej, zamknij pysk, jak w dupie byłeś, gówno widziałeś, a ekspert z ciebie od ukrainy, jak tusk od gospodarki.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-02-22, 13:27 1
Gruby Brzuch napisał/a:

Poprawcie, jeśli się mylę, ale czy grożenie komuś śmiercią
nie podchodzi pod paragraf Kodeksu Karnego
i nie powinno być ścigane przez prokuraturę?


1. Nie z urzędu a z wniosku.
2. Adresat groźby musi się czuć zagrożony (mieć uzasadnione obawy, że groźba może zostać spełniona). Wiem, głupie, ale takie kurwa mamy prawo...
Zgłoś
Avatar
Rossoneri 2014-02-22, 13:29 2
Cytat:

(...)z jakiego on chleb pieca chapie.



Pierdolisz ty co?
Zgłoś
Avatar
NeverLie2Me 2014-02-22, 13:31 1
Moim zdaniem dobrze powiedział, a jeśli grał, to jest bardzo dobrym aktorem i kogoś takiego potrzeba nam w kontaktach z zagranicą. Jedyny oczytany gość z tej całej chołoty. Jak by się z Korwinem dogadał, to bym im robił kampanie gdzie się da

A co do Ukrainy... Ludzie nie oszukujmy się. Mocarstwem nie jesteśmy i jeśli możemy się jakoś wykazać to trzeba korzystać. My dla Ukraińców jesteśmy jak Niemcy dla Nas - niedościgniony wzór. Trzeba to umieć wykorzystać, tak jak Niemcy nas wykorzystują... Samym Ukraińcom, chuj w dupę za UPA. W tej chwili normalny Niemiec, gdy Polak zaczyna mówić o II WŚ, zaczyna Cię przepraszać. Jak się nasz sąsiad wschodni zacznie choć podobnie zachowywać to możemy gadać.
Zgłoś
Avatar
exfon 2014-02-22, 14:12
Nie wiem czemu, mam wrażenie że wszyscy myślą że jak Sikorski powiedział że wszyscy zginą to Polski rząd ma ich zabić...
Ja mam wrażenie że chciał im uświadomić że jak sytuacji Ukraiński rząd nie rozwiąże, to ich ludzie zmasakrują. Ja to widzę w takim świetle. Już widzę jak jakiś rząd grozi tak otwarcie drugiemu...
Zgłoś
Avatar
j................r 2014-02-22, 14:15
Aktorzy sa wszedzie idzpanwchuj
Zgłoś
Avatar
polszczpob 2014-02-22, 14:17 1
Zgłoś
Avatar
BlackWitch 2014-02-22, 16:01 2
Taka jest historia i nie zmienicie jej swoimi bulwersami. Polacy są wrogo nastawieni do Niemców, Ukraińców, Rusków... Ale przecież jesteśmy narodem tolerancyjnym! Nie cofniecie czasu, wojny i zbrodnie były i będą. Owszem, zgodzę się, że strach było już wcześniej jechać na Ukrainę i mówić po Polsku w ciemnych uliczkach... Ale tacy ludzie są też w Polsce. Wspomnę tu swoją historię - wyjazd do Warszawy i Katowic sprzed paru lat. Było już po zmroku, gdy dojechaliśmy. Chcemy spytać się kogoś o drogę, błądzimy. Widzimy narkomanów, pijaków, pseudokibiców i resztę marginesu społecznego. Dojechaliśmy do firmy, a ochroniarz kazał nam zatrzymać się na nocleg tam. Czemu? Bo zeszłej nocy niedaleko jakieś bachory (15/16 lat) zadźgały nożem śpiącego kierowcę, a nieraz zdarzały się podobne sytuacje. Byłam w Wawie w zeszłym roku, również z powodów służbowych i myślicie, że dużo się zmieniło? Nie. W biały dzień jadąc boczną (wychodzącą zaraz na główną) ulicą widzimy z kolegą ćpuna ze strzykawką w łapie, zakapturzone nastolatki i zataczających się 2 mężczyzn. Powiedzcie, który z nich widząc Ukraińca czy Niemca nie zaatakowałby, gdyby miał szansę wygrać? Który nie obrzuciłby błotem? Powiedzie, że mam ból dupy, ale prawda jest taka, że nie tylko jesteśmy nietolerancyjni, ale w dodatku nie potrafimy akceptować nawet siebie nawzajem... Bo przecież wg nas każdy ma być taki sam! Najlepiej żeby był katolikiem, mówił po Polsku i wszystkich nienawidził, bo tacy są Polacy! A tak na marginesie - Ci ludzie, którzy dokonywali zbrodni i Ci którzy walczyli dla nich nie żyją. Oni nie będą was kochać, bo wy byście potraktowali ich tak samo albo i gorzej, więc nie oczekujcie czerwonych dywanów. Zacznijcie dawać dobry przykład, a spotkacie się wśród większości z szacunkiem. Spójrzcie na nasz, wcale nie lepszy naród. A tymczasem czekam na hejty. Ból dupy za 3...2...1...
Zgłoś
Avatar
Czarny Zbieracz Bawełny 2014-02-22, 16:37
Pracowałem kiedyś z dwoma ukraincami, skurwysyny jakich mało. Janukowicz, nie odpuszczaj. Jak nie dobrocią to czlgami zniszczyć holote.
Zgłoś
Avatar
Modrzew88 2014-02-22, 17:26
Zgadzam się z przedmówcami. Wszystkimi.
Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2014-02-22, 20:02
Nie przepadam za Sikorskim od kiedy się dowiedziałem o jego żydowskiej wybrance serca.
Zgłoś
Avatar
grzesiek339 2014-02-22, 22:27
Splifcior napisał/a:

up@
Tylko że Sikorski dobrze wie, że Stan Wojenny nie wchodzi w gre. To był blef! Myślisz że Juszczenko mógł by sobie na coś takiego pozwolić? Skończył by wtedy na szubienicy.
Oczywiście to jest zagrywka pod publiczke, mógł to przecież powiedzieć za zamkniętymi drzwiami. Wg mnie z Sikorski oznacza więcej strat niż zysków w dyplomacji. Po za tym to marionetka, pionek.



a skad ty kurwa pajacu wiesz co ten lewy pojeb powiedzial za zamknietymi drzwiami?
Zgłoś
Avatar
Splifcior 2014-02-22, 23:49
Fakt, Janukowycz pomylilo mi sie.

@up. A powiedziałem, że wiem co powiedział?
Kup sobie maść... pajacu
Zgłoś