18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
skin88 2018-09-08, 8:55
UP niczego, w zasadzie to w chuju to mam, ale ocenianie innych na podstawie tuszy to frajerstwo, każdy ma w rodzinie kogoś kto jest grubszy od innych dziadek, ciocia, babcia itp. Ciekawe co by poczuli słysząc takie słowa od własnego wnuczka czy chuj tam wie kogo, predyspozycje genetyczne też nie są bez znaczenia, wiem to sam po sobie, mam koleżkę wypierdala jak jebana świnia, 3 x tyłe co ja i do tego jeszcze jakieś gówna typu fastfoody a chudy jebany jak szczapa, a ja nawet z pierdolonymi owocami muszę się pilnować, i ważę 140 kg, zrzuciłem już raz do 90, 4 miechy wyrzeczeń, pierdole to, więc nie jest to wcale takie proste jak niektórym się wydaje, większość tych kozaków co dziewczyny z większym tyłkiem nazywają kaszalotami, jedyne co ruchało to skrawek kanapy na której siedziała koleżanka starej, jak ktoś się pizdą urodzi to kanarkiem nie zdechnie, tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
wulfgarval 2018-09-08, 9:21
@up
Nie śmiejemy się tylko z rzeczy, które nie są kwestią ludzkiego wyboru, a bycie grubym to nie choroba. Pocisk dostałeś za głupi komentarz, nie za wagę. Natomiast Ty masz kompleks z tym związany i nie umiesz tego zaakceptować, dlatego wypisujesz bzdurne rzeczy. Nikogo tutaj nie obchodzi czyjeś życie prywatne, gdybyś się nie rozpisywał o swoim życiu to nikt by po Tobie nie jechał. Wrzuć na luz, to jest sadol.
Zgłoś
Avatar
h................o 2018-09-08, 15:18
skin88 napisał/a:

UP niczego, w zasadzie to w chuju to mam, ale ocenianie innych na podstawie tuszy to frajerstwo, każdy ma w rodzinie kogoś kto jest grubszy od innych dziadek, ciocia, babcia itp. Ciekawe co by poczuli słysząc takie słowa od własnego wnuczka czy chuj tam wie kogo, predyspozycje genetyczne też nie są bez znaczenia, wiem to sam po sobie, mam koleżkę wypierdala jak jebana świnia, 3 x tyłe co ja i do tego jeszcze jakieś gówna typu fastfoody a chudy jebany jak szczapa, a ja nawet z pierdolonymi owocami muszę się pilnować, i ważę 140 kg, zrzuciłem już raz do 90, 4 miechy wyrzeczeń, pierdole to, więc nie jest to wcale takie proste jak niektórym się wydaje, większość tych kozaków co dziewczyny z większym tyłkiem nazywają kaszalotami, jedyne co ruchało to skrawek kanapy na której siedziała koleżanka starej, jak ktoś się pizdą urodzi to kanarkiem nie zdechnie, tyle w temacie


Weź może zjedz coś na uspokojenie, grubasku.
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2018-09-08, 15:30 1
skin88 ch*ja zdrowy jesteś i ch*ja masz kondychę. Jakby tak było to byś nie był grubasem. Uprawiasz sport? Chyba sumo. Waga 140 kg swiadczy o tym ze nie jesteś zdrowy, więc nie sciemniaj.
Zgłoś