18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
Avatar
mlecz1323 2012-10-02, 3:25
troche sztuczne , ale... kocham takie tematy ! piwko!!!!

apropo to jest fil pt: "Toxic Avanger"
Zgłoś
Avatar
donszymon 2012-10-02, 7:50 1
@Nepritomny
To taki wiersz nowoczesny. Pewnie się nie znacie ale ja się znam i kolega wierszokleta się zna, to wam powiem. Teraz wierszy nie pisze się już na wzór Mickiewicza czy Słowackiego. Teraz prawdziwym zajebistym poetą jest się jak się pisze wiersz biały, bez przecinków, kropek, rymów i ogólnie bez sensu. Jak z tymi "normalnymi" wierszami zawsze miałem problem żeby odnaleźć ukryty sens, tak w tych obecnych już jest ten sens tak ukryty że kurwa prędzej bym się gołymi rękami do węgla dokopał na Alasce niż go odnalazł. Przykład: Miron Białoszewski

"Ach gdyby nawet piec zabrali..."
Moja niewyczerpana oda do radości

Mam piec
podobny do bramy triumfalnej!

Zabierają mi piec
Podobny do bramy triumfalnej!!

Oddajcie mi piec
Podobny do bramy triumfalnej!!!

Zabrali.

Została po nim tylko
szara
naga
jama
szara naga jama.

I to mi wystarczy:
szara naga jama
szara-naga-jama
sza-ra-na-ga-ja-ma
szaranagajama.

I to jest kurwa wiersz. Kpina. No ale są znawcy więksi ode mnie którzy powiedzą że to ja się nie znam i nie widzę w tym geniuszu autora. Nie widzę kurwa. Taki sam geniusz ukazał kolega rzepich pisząc bez ładu i składu. Ale powiedzcie jakiemuś uczonemu że to zaginiony wiersz jakiegoś znanego poety i że niedawno się odnalazł. Spytajcie co o nim sądzi. Pewnie odpowie "geniusz"! Niech chuj strzeli srających tęczą alternatywnych poetów. Albo niech przestaną nazywać siebie poetami. Niech nazywają siebie... nie wiem... pisarzami też nie są... może... chujniotwórcami?
Kurwa!
W pracy siedzę a chce mi się takie hejterskie wypociny produkować zamiast uczciwie robić...
Zgłoś
Avatar
Kimo36 2012-10-02, 8:54
@up
Przejmujesz sie?
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2012-10-02, 10:32 4
To z czwartej części. Koszmar z ulicy Wiązów 4: Władca snów
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-10-02, 11:00 1
@donszymon chyba zapomniałeś o porannej dawce leków.
Zgłoś
Avatar
donszymon 2012-10-05, 7:47
Chyba tak
Wdech, wydech...
Zgłoś