18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Krótkie wprowadzenie nt. SIRI (nie znalazłem ciekawego i krótkiego info, więc w skrócie).
Cytat:

SIRI - to program dostępny tylko na iPhone 4S, który ma za zadanie dość 'inteligentnie' odpowiadać na różne pytania. Mówi się, że ma dość pokaźną wiedzę (którą pewnie ściąga cały czas z sieci bez Twojej wiedzy).


Jak się okazuje w filmiku, SIRI posiada 'swoje uczucia', i są tematy wrażliwe, których nie warto poruszać przy jej obecności.

Filmik oczywiście obcojęzyczny, i to już nie mój problem, że gimbusy mają problem ze zrozumieniem rozmów na poziomie podstawowym. Może później napiszę w skrócie o filmiku, jak będziecie mieli problem ze zrozumieniem.


Początek jest dość suchy, ale warto zobaczyć całość.
Zgłoś
Avatar
kupan 2012-01-16, 9:51 1
Dildo napisał/a:

mam iphone 4 i niedługo kupuje 4S bo mnie stać, a wy co najwyzej mozecie latać ze swoimi samsungami muahah

Słuchaj no pewnie masz piegi na mordzie i rude włosy skoro stara Ci musi kupić iphona bo wątpie ze Cie stać na niego jak za bryndzlowanie badyla kosisz marne grosze.
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2012-01-16, 10:23 4
@ Dildo ma zapewne również pozłacane dilldo bo go stać
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2012-01-16, 11:00
Początek dość suchy, środek dość suchy i końcówka też "dość" sucha.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-01-16, 14:31
podobno siri dostępne jedynie na 4S zostało zhackowane i można sie tym bawić na 4. Przykład jak Apple wyciąga kasę sprzedając praktycznie ten sam produkt jako innowacyjny, dodając jedynie kilka szybszych podzespołow,...
Zgłoś
Avatar
jejkobeq 2012-01-16, 15:21
Z iphone'a nie wydobywałby się tak głęboki dźwięk, więc to jest niestety fake...
Zgłoś
Avatar
tretix12 2012-01-16, 16:07
Jest Siri na iPhona 4, nazywa się Spire lecz potrzebuje proxy które jest trudno załatwić. Więc posiadacze 3, 3gs i 4 nie poruchają. Pozdro
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-01-16, 17:24
tylko ja czekalem na threesome?
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2012-01-16, 21:22
GLADOS się kłania.
Zgłoś
Avatar
Stalovy 2012-01-16, 22:18
Już na Amigę był program Denise, rozwijany zresztą i dostępny na PC. Na nim (lub na jego pomyśle) opiera się Snikers. Program "uczył się" w trakcie rozmowy, np. przyswajał nowe fakty, których później potrafił użyć w rozmowie. Dobrze "wyuczony" potrafił nieźle imitować ludzkiego rozmówcę... Zainteresowanych odsyłam do Google.
Zgłoś