18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
MalcolmX 2022-09-28, 9:15
Ach ta szorstka, męska przyjaźń.
A później się ruchali w kiblu długo i namiętnie...
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2022-09-28, 9:20 4
@stopwar: zamiast skorzystać z okazji i udowodnić jaki z ciebie chojrak, wrzucasz jakiegoś 10-letniego boomerskiego mema. Więc temat tego kto tu jest bohaterską cipą można uznać za zakończony.
Zgłoś
Avatar
stopwar 2022-09-28, 10:05
pytolsky napisał/a:

wrzucasz jakiegoś 10-letniego boomerskiego mema



Czyli starszego od ciebie

pytolsky napisał/a:

Więc temat tego kto tu jest bohaterską cipą można uznać za zakończony.



Popieram, wygrałeś, możesz być tym kim mówisz.
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2022-09-28, 10:20 4
Obok mam Aldiego i pana ochroniarza wiek miejwięcej podwójna emerytura wojskowa/policyjna (no mocno wiekowy). Widziałem go trzy razy w akcji z młodszymi o połowe ode mnie i to pare razy. Nie wiem kim był wcześniej. Bez problemu pobiegł za nimi z 150-200m spacyfikował ich trzech i sam ich przytargał. Gość ma lekko 70 lat a gnojki (cwaniaczki) z 20-25. Innym razem dwóch chciało go pobić. Nie dało rady. Nie wiem co trenował kim był ale Chuck Norris mógłby brać u niego lekcje.
Zgłoś
Avatar
Noct 2022-09-28, 10:31 15
pytolsky napisał/a:

No tak, jak widzisz porobionego patusa walczącego z jakimś agresywnym dziadem z pałką teleskopową to nie powinieneś czekać na odpowiedni moment na to, żeby któregoś z nich spacyfikować. Powinieneś dostać od któregoś po mordzie jak już się z nimi zaczniesz szarpać, albo przypierdolić jego banią o krawężnik i pójść pierdzieć w pasiak jak za zabójstwo. Inaczej będziesz cipą w mniemaniu sadolowych piwniczaków. No przyznaj się, ilu już takich Sebków na ulicy w życiu sprałeś?



nie widzisz na początku filmu, że dziadek wyrwał teleskopa temu ćpunowi?
Typ pod koniec pyta dziadka czy ma pozwolenie na pałkę XD Jełopie, to jakaś pizda jest, co nie pomógł tylko na gotowe przyszedł dziadka zglebować.
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2022-09-28, 10:40 5
Noct napisał/a:

nie widzisz na początku filmu, że dziadek wyrwał teleskopa temu ćpunowi?
Typ pod koniec pyta dziadka czy ma pozwolenie na pałkę XD Jełopie, to jakaś pizda jest, co nie pomógł tylko na gotowe przyszedł dziadka zglebować.



Na minus której minucie filmu mu wyrywa ta pałkę ?
A dziadek będzie miał pobicie z przedłużeniem ręki. Sebiks nie zrobił nic, co mogłoby wymagać obrony koniecznej. Ewidentnie widać tylko atak siwego.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-28, 10:57
Noct napisał/a:

nie widzisz na początku filmu, że dziadek wyrwał teleskopa temu ćpunowi?



Na początku "ćpun" stoi z rękami w kieszeniach, a już wcześniej dostał od dziadzia pałką po nogach. Chyba jakiś inny filmik oglądałeś.

Noct napisał/a:

Typ pod koniec pyta dziadka czy ma pozwolenie na pałkę XD Jełopie, to jakaś pizda jest, co nie pomógł tylko na gotowe przyszedł dziadka zglebować.



Szkoda, że nie rozpierdolił staruchowi łba o posadzkę.

Jeśli ten dziadzio jest ochroniarzem w sklepie, to miejscowe lumpy zrobią mu częściową mobilizację - przyjdzie do pracy w całości, a wywiozą go w częściach
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2022-09-28, 10:58 5
Ryneczek Lidla
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2022-09-28, 11:01 1
Noct napisał/a:

nie widzisz na początku filmu, że dziadek wyrwał teleskopa temu ćpunowi?
Typ pod koniec pyta dziadka czy ma pozwolenie na pałkę XD Jełopie, to jakaś pizda jest, co nie pomógł tylko na gotowe przyszedł dziadka zglebować.



To w końcu pałka była dziadka (dlatego ktoś go pyta czy ma na nią pozwolenie) czy ćpuna (więc pytanie o pozwolenie nie ma sensu)? Gratuluję też administracji tego portalu - jak ja ostatnio kogoś wyzwałem to dostałem 30 dni bana w jakieś 3 minuty od napisania komentarza.
Zgłoś
Avatar
pablohasan 2022-09-28, 12:42
stopwar napisał/a:

Podaj adres. przyjadę



masz w dowodzie
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2022-09-28, 13:07
A ciota kameruje zamiast „załagodzić” sytuacje
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-09-28, 13:28 1
stopwar napisał/a:

Ja tam widzę jak na samym końcu jakaś bohaterska cipa pacyfikuje Sebiksa.
Gdy tacy widzą trzeźwe Seby na ulicy, to przechodzą na drugą stronę.
Chociaż ten Seba, to też jakiś wybrakowany.
Prawdziwy Sebiks, w porobionym stanie. przeważnie dostaje kurewsko nadprzyrodzonych mocy



nieudacznik życiowy, pewnie wygladasz jak ten sebix to tak Ci tego ścieka żal się zrobiło ?
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2022-09-28, 14:11 1
Halman napisał/a:

nie słychać ukraińskiego, dziwne, nie?



tak jak posrani pisowcy na czele z januszem kowalskim wszedzie widzą Tuska
to ty masz jakies stany lękowe z j. ukraińskim? czy też ćpasz, tylko inne gónwo ?
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-09-28, 15:01
Nie no dziadka mogły zostawić, kurwy jebane.
Zgłoś
Avatar
Parkometr 2022-09-28, 15:10 3
Szacun dla Panów za reakcję. Wyczekali odpowiedni moment i sprowadzili do gleby dwóch facetów. Bez zbędnej agresji, bez konieczności szarpania się. Wszystko ze spokojem.

Gdyby to się działo w murzynowie to małpim krzykom nie byłoby końca, doszłoby skakanie po głowie, a na końcu jakaś samica z dupą wielkości pralki dojebałaby swoje 3 grosze tracąc przy tym niebieskie, doczepiane kudły.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie