18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Svenlee 2012-09-25, 17:15
czym tu sie jarac? zwykly podskakujacy samochod

nie rozumiem tej popierdolonej mody używania w kółko słowa "hamerykański"
o chuj w tym chodzi?
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2012-09-25, 17:28
@up
O hameryke

Btw "skaczace samochody" to u nas w Polsce jest codziennoscia, u nich nie ma zbyt wielu okazji by zobaczyc jak auto wybija sie, traci zawieszenie, krzywi felgi, ulega biodegradacji.
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2012-09-25, 17:56
Javen napisał/a:

Trzyma go na smyczy i dlatego taki zdenerwowany.


To wąż podłączony do kompresora Normalny kompresorek w samochodzie by nie wydolił, bo ma za mała pojemność. Poza tym w aucie nie ma elektrowni żeby to zasilić ;D
Zgłoś
Avatar
minetek 2012-09-25, 18:02
he he pewnie jaką lole murzyn w środku grzmoci!
Zgłoś
Avatar
Aksal 2012-09-25, 18:05
Za bardzo kocham samochody, żeby mi się to podobało :/
Zgłoś
Avatar
F................2 2012-09-25, 18:26
I te meksykany w koszulkach, tfuu.. sukienkach..
Zgłoś
Avatar
kocur 2012-09-25, 18:33
@nitrox89

wiesz co to ironia?

btw. autor nie wspomniał jakie medium jest stosowane żeby ruszyć tym autem.

sam materiał, samochód z atakiem padaczki epilepsji i tym ludzie się tak podniecają ?
Zgłoś
Avatar
endione 2012-09-25, 19:31


Tak mi sie skojarzyło, btw akcja z 0:33 mnie niszczy.
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2012-09-25, 19:48
juz widze jak stoje tym na swiatlach, obok jakis frajer gazuje swoja tigra albo golfem dwojka a ja mu taki dance jak w 0:27
Zgłoś
Avatar
Smokudg 2012-09-25, 21:02
nitrox89 napisał/a:

No i co hejtujecie? Może Was to nie jara, bo do polski to dopiero docierają zalążki AIR RIDE, ale poczekajmy parę lat to i u nas będą low ridery z prawdziwego zdarzenia

Do autora, to nie jest hydraulika, tylko pneumatyka



Żeś dojebał jak dzik w sosnę. Raz. Lowridery i airride. Nie rozśmieszaj mnie. Pneumo pasuje tylko do golfów a jak ktoś montuje to do amcara i mówi, że ma lowa to jest zwyczajnie pojebany. Dwa fura na 95% jest na hydro. W środku nie widać zbiorników, a żeby tak długo się ruszał z taką prędkością to musiałby mieć przynajmniej kilka nie małych zbiorników. Przy tej prędkości powietrze z zaworów jest zajebiście głośne.

Po raz kolejny! Lowridery nie jeżdżą na air ride. Pneumo jest dla wieśniaków w golfach lub gości w customach.
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2012-09-25, 23:06
mnichu20 napisał/a:

Wygląda jakby jechał po Polskich drogach



Stary, rozjebałeś mnie bardziej niż ten filmik
Zgłoś
Avatar
BrekiBMW 2012-09-26, 8:06
nitrox89 napisał/a:

No i co hejtujecie? Może Was to nie jara, bo do polski to dopiero docierają zalążki AIR RIDE, ale poczekajmy parę lat to i u nas będą low ridery z prawdziwego zdarzenia

Do autora, to nie jest hydraulika, tylko pneumatyka



Chyba Cię dziewczynko poje....
Pneumatyczne zawieszenie jest wolniejsze. jakos nie widać by autobus podskakiwał podczas podnoszenia a przecież ma pneumatykę. Nie ma takich zaworów by puszczały tak szybko powietrze a zbiorniki na nie musiały by mieć 2 cm ścianki. Pomysl nim brednie napiszesz bo żal mi takich jak ty którzy się udzielają nie znając się na temacie kompletnie.
Zgłoś