18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Skala zła
Mizantrop • 2012-05-09, 16:15
Morderców ocenia się na badaniach psychologicznych według tzw. skali zła, oto cała skala.

Kod:
Poziom 1 <br> morderstwo w obronie własnej i brak tendencji psychopatycznych. <br> <br> Poziom 2. <br> "zabójstwo z miłości", brak oznak psychopatycznych<br> <br> Poziom 3 <br> towarzysze mordercy: mający odchylenia osobowości prawdopodobnie impulsywni, niektórzy posiadają cechy antyspołeczne" <br> <br> Poziom 4 <br> morderstwo w obronie własnej po ówczesnej prowokacji ofiary do ataku<br> <br> Poziom 4 <br> Wysoce narcystyczni z objawami psychopatycznymi, zabójstwo rodziny z zazdrości<br> <br> Poziom 5 <br> Zabójstwo z desperacji, narkomani etc.<br> <br> Poziom 6 <br> Impulsywni mordercy bez Psychopatycznych funkcji.<br> <br> Poziom 7 <br> Wysoce narcystyczni, ale zdecydowanie psychopatyczne osobniki. Zazdrość to podstawowe motywy. <br> <br> Poziom 8 <br> Nie psychopatyczni, osoby tłumiące w sobie złość, którzy zabijają gdy wściekłości jest zbyt wielka do pochamowania. <br> <br> Poziom 9 <br> Zazdrośni kochankowie z wyraźnymi psychopatycznymi cechami<br> <br> Poziom 10 <br> Zabójcy naśladujący sposób zabitych świadków. (Egocentryczni, ale zdecydowanie psychopatyczni)<br> <br> Poziom 11 <br> Psychopatyczni zabójcy osób przeszkadzających im<br> <br> Poziom 12 <br> Niezrównoważeni psychopaci, którzy zabijają, kiedy zostają lub czują się osaczeni<br> <br> Poziom 13 <br> Mordercy ze słabą psychiką i psychopatyczną przeszłością <br> <br> Poziom 14 <br> Samolubni, bezlitośni psychopaci. Intryganci<br> <br> Poziom 15 <br> Psychopatyczni lub popełniający z zimna krwią seryjne morderstwa zabójcy. <br> <br> Poziom 16 <br> Psychopaci popełniający wiele błędnych czynów<br> <br> Poziom 17 <br> Seksualnie perwersyjne seryjnie torturujący mordercy. Zabójstwo jest podstawowym motywem, nastepującym po dłuższych torturach (wśród mężczyzn gwałt jest głównym motywem zabójstwa z powodu ukrycia dowodów. Systematyka tortur nie jest głównym czynnikiem<br> <br> Poziom 18 <br> Torturowanie i zabójstwo są głównym motywem zabójstwa. <br> <br> Poziom 19 <br> Psychopaci napędzani terroryzmem, zniewoleni, zastraszeni, gwałciciele. <br> <br> Poziom 20 <br> tortury jako główny motyw, ale w psychopatycznym aspekcie. <br> <br> Poziom 21 <br> Psychopatyczni mordercy zajęci torturami w skrajnym stopniu , jednakże nie wiadomo dlaczego dopuścili się morderstwa. <br> <br> Poziom 22 <br> Psychopatyczne, torturujący seryjni mordercy, z torturami jako główny motyw
Zgłoś
Avatar
CBŚ 2012-05-09, 22:58
@up
jakbys nie zauwazyl, poziom tutaj nie oznacza stopnia "psychopatycznosci"
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-05-09, 23:00 40
ffsapher napisał/a:

Pener666 level 100 ;d



już tak nie liż
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2012-05-09, 23:04
Nie chcę was martwić ani kłamać, ale ja poważnie mam 22 poziom. Nie wiem czy się cieszyć czy nie
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2012-05-09, 23:15 1
22= Tusk Sorry musiałem...
Zgłoś
Avatar
CBŚ 2012-05-09, 23:16
Shadow323 napisał/a:

Nie chcę was martwić ani kłamać, ale ja poważnie mam 22 poziom. Nie wiem czy się cieszyć czy nie


Pokaż zmasakrowane ciało z karteczką z imieniem i nazwiskiem obok to uwierzymy.
Zgłoś
Avatar
torros20 2012-05-09, 23:16 2
@Shadow323 nie przejmuj się exp dalej
Zgłoś
Avatar
G................z 2012-05-09, 23:44
nie rozumiem
mógłby mi to ktoś rozrysować ?
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-05-10, 0:20
gówno bez ładu składu hierarchii, zlepione przez powtarzanie w kółko tych samych sentencji...
ale pseudosadyści wolą się tym podniecać w kółeczku wzajemnej adoracji, zamiast oglądać np. tańczącą papugę
Zgłoś
Avatar
RmX 2012-05-10, 0:31
Breivik osiągnął 15lvl pro
Zgłoś
Avatar
RaScad 2012-05-10, 0:43
Stanowczo ląduje na 8 poziomie. Jestem cierpliwy, ale jak się wkurwię to przestaję panować nad sobą. ;-P
Jak kogoś pobiję albo zabije wyślę zdjęcia na sadola cobyście sobie "świeżego" materiału skosztowali.
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-05-10, 5:00
W numeracji jest podwójny nr. 4
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-05-10, 6:56
Czym się różni poziom 20 od poziomu 22, bo chyba za tępy jestem żeby to zrozumieć....
Zgłoś
Avatar
donszymon 2012-05-10, 7:42
Od 6 levelu w górę rozumiałem już tylko że to psychopaci...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-05-10, 7:50
Cytat:

pochamowania.


Level 1. - ortografia
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-05-10, 9:17
A skąd ta skala wzięta? Bo czytałem o podobnej w ramach lektury "Level 25"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie