18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Sadyzmu tu nie ma żadnego. Wrzucam bo fajny sport, który ostatnimi czasy dosyć prężnie zaczął się rozwijać w Polsce. Sam też pływam.



Ciekawa alternatywa dla tych, którzy lubią aktywnie spędzić letnie popołudnie
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-01-25, 20:14
sportem bym tego nie nazwał, ale zawsze miło popatrzeć na laski w bikini
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-01-25, 21:04
kosaplaymaker napisał/a:

Sadyzmu tu nie ma żadnego. Wrzucam bo fajny sport, który ostatnimi czasy dosyć prężnie zaczął się rozwijać w Polsce. Sam też pływam.Ciekawa alternatywa dla tych, którzy lubią aktywnie spędzić letnie popołudnie



w sumie to jak będą roztopy to można szaleć. każda kałuża wystarczy do wyczynowego uprawiania tego sportu.
Zgłoś
Avatar
pawel-jwe 2012-01-25, 21:34
pater92 napisał/a:

Już widzę siebie. Rzucam deskę na wodę, ta zostaje w miejscu w którym upadła, a ja powabnie i z lekkością mordą w ten muł... taa, dziękuje bardzo


Jak bym widział kumpla który wiosną właśnie zaliczył taki przypadek - pięknie odrapany miał ryjek.
A tak poza tym to fajne laski.
Zgłoś
Avatar
Takewon 2012-01-25, 22:20
Spoko, trzeba sobie taką wyrzeźbić, na wypadek powodzi w mieście. Chociaż szybszy transport niż z mokrego buta
Zgłoś
Avatar
Noxford 2012-01-25, 22:53
To jest kurwa pływanie?
Zgłoś
Avatar
konradoo 2012-01-25, 23:16
Na polskich rzekach raczej nie jest to takie bezpieczne. Mam na myśli wszelkiego rodzaju syf. Począwszy od wystających drutów a skończywszy na szkle i popękanym plastiku. A szkoda bo fajne
Zgłoś
Avatar
Avitus 2012-01-25, 23:41
Pomimo że laski są trochę "flat chested" stawiam piwo.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-01-26, 0:17
Ona nie ma wacka!
Zgłoś
Avatar
tomektomo 2012-01-26, 1:19
niech ćwiczy. przynajmniej celulit jej za szybko nie dopadnie
Zgłoś
Avatar
sard 2012-01-26, 1:26
idealny sposób wykorzystania wszechobecnych kałuż w naszym kraju... tocz to posiadamy najbogatsze zasoby niewykorzystanych obszarów treningowych w każdej wsi, miasteczku czy większych miastach!!!
Zgłoś
Avatar
Maverick50 2012-01-26, 1:45
dziewczyny robiące pojebane rzeczy + kręcące tyłkiem + świecące cyckami = piwo
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-01-26, 8:39
to sport....a 2 pedały to rodzina?
Zgłoś
Avatar
sosik 2012-01-26, 14:27
jeremyirony napisał/a:

Jakas taka kobyla z tej dziewuszki. Ta mi sie wydaje o wiele bardziej kobieca, a juz na pewno bardziej seksowna ;>



Jakoś ta mi się wydaje taka sama jak miliony innych... niczym się nie wyróżnia :F
Zgłoś