18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Endiegs 2012-10-24, 16:03
Dużo skinów śmiga we fryzurach "psycho".
Zgłoś
Avatar
adammmos 2012-10-24, 17:06
CL~ napisał/a:

@up to było bez sensu, ale dobra. mój chłopak nie narzeka, wiec chyba dobrze.



Ale nosisz jakąś protezę cycka, balon z wodą, skarpetki w biustonoszu, coś?
Zgłoś
Avatar
marmar 2012-10-24, 17:36 1
Kawał w stylu:
- Gdzie spotkasz najwięcej sucharów?
- Na Sadisticu...
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-10-24, 17:58
Kawał będzie dla mnie śmieszny jak autor tematu zachoruje na raka.
Zgłoś
Avatar
cieha 2012-10-24, 18:25
skin, punk czy oi. Będzie chciał sie napierdalać to sie będzie napierdalać . Tak samo hip-hop czy popowy koleś. lol .
Zgłoś
Avatar
Crevan 2012-10-24, 19:34
Bongman ma nowe konto?
Zgłoś
Avatar
Darzla 2012-10-24, 19:50 3
Czas żebym ja się wypowiedział
Zacznę od tego gratuluje CL~ za dystans i poczucie humoru, bo mimo swojej byłej choroby (niech tak zawsze będzie) potrafi się śmiać z tego kawału. Każdy normalny człowiek wie, że osoby chore nie powinny się nad sobą użalać, ale powinny podejść do swojej sytuacji z dystansem.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2012-10-24, 20:41 1
Po praktykach w Centrum Onkologii, to stwierdzam, że mało śmieszne.
Ale, żeby było sadystycznie, to autorowi życzę nowotworu złośliwego. Glejaka jakiegoś, albo chłoniaka.
Zgłoś
Avatar
s................k 2012-10-24, 21:11 1
Jack Daniel's, oj nie pierdol. Leżałem na onkologii trzy razy i tam nikt się nie użala. Sam po sobie zauważyłem że ludzie z mojego otoczenia znacznie bardziej się tym przejmują niż ja sam. Dowcip nie jest śmieszny bo jest chujowy a nie dlatego że chamski. Tak przy okazji zapytam kto ma gorzej? CL~ bez cycka czy ja bez jajka?
Zgłoś
Avatar
CL~ 2012-10-24, 22:12
@up, z jednym jajkiem raczej dziecko możesz zrobić, a w moim przypadku można zrobić plastyke piersi, już niedługo mnie to czeka, więc raczej mnie to wcale nie martwi. przeszłość to przeszłość, trzeba żyć czasem terazniejszym a nie przejmować się tym co było. ja się cieszę że mogę żyć pare lat dłużej.
@adammmos, nie skarpetki... są specjalne wkładki wypełnione różnymi substancjami np. silikonowe firmy amoena, lub bardziej podobne do skarpetki, wypełnione jakąś watą, to "tańsza" opcja, ale jednorazowa... lepiej wydać raz na dwa lata 500zł, niż co tydzień 20zł, ponieważ to nawet wyjdzie drożej.....
DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA MILE SLOWA
Zgłoś
Avatar
zEB 2012-10-24, 23:17
@CL~ muszę pogratulować odwagi i dystansu. Aż człowiek odzyskuje wiarę w ludzi. Życzę udanej plastyki, żeby wyszło conajmniej symetrycznie
Z tym, że w sumie zawsze zastanawiało mnie jak to wygląda o_O (w sensie, taki brak).

@swampshark - a tam, na cholerę Ci dwa? Jak Ci ktoś przykopie między nogi, to się jeszcze będziesz cieszył
I Tobie też trzeba pogratulować dystansu
Zgłoś
Avatar
Tegiesman 2012-10-25, 1:11
Dowcip jest akurat mojego autorstwa, wymyśliłem go kiedy byłem u bliskiej mi osoby na właśnie rzeczonym oddziele! Była to osoba z mojej bliskiej rodziny i mnie prawdopodobnie (tak jak niektórzy sobie życzą) też to czeka! Ale co z tego! Cieszmy się życiem, które nam zostało, nie użalajmy się nad sobą! Szacunek dla pani bez cycusia i pana bez jajka! Nie miało to obrazić kogokolwiek! DYSTANS przed wszystkim!
Zgłoś