18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Skinheadzi z Częstochowy
BialyPolak • 2013-12-23, 22:16
Witam was, drodzy sadole

Kiedyś wrzuciłem tutaj fragment pewnego dokumentu, w którym ukazane jest środowisko skinów z roku 1997. Dużo ludzi tutaj miało ból dupy z powodu ich "hajlowania" czy flag ze swastyką. Ale liczba piw musi sama za siebie Tak też dzisiaj chcę wam pokazać skinheadów z Częstochowy, którzy są powiązani z Nacjonalizmem, a konkretniej z NR (jakby ktoś nie wiedział: Narodowy Radykalizm). Nie ma tutaj żadnych swastyków i innych hitlerowskich symboli
Filmik nie jest mojego autorstwa

Zapraszam:

Zgłoś
Avatar
quang-dat 2013-12-25, 18:34
Bongman, nareszcie w czymś się z Tobą zgadzam, brawo!
Zgłoś
Avatar
Tupolew18 2013-12-25, 23:28
Po 1 z tego co wiem to ten reportaż miał "ośmieszyć" skinheadów i postawić ich w złym świetle (a co innego TV robi?)

Po 2 wśród skinheadów nie ma takiego powiedzenia jak nazista tylko NS czyli Narodowy Socjalista i pamiętajmy że nie każdy skinhead to NS

A po 3 mignął mi komentarz że się wypowiadają jak idioci czy coś tam...na początku jak spiker mówił najmłodszy ma z 14 lat więc to nie problem by wziąć takiego młodziaka i postawić go przed kamerą...resztę dopowiedzcie sobie sami

PS: A pro po dlaczego niektórzy skini czy tez "normalni" ludzie mają poglądy Narodowo-Socjalistyczne, jakiś czas temu na forum Blood&Honour znalazłem odpowiedź jednak jestem jebanym leniem i nie chce mi się teraz tego szukać
Zgłoś
Avatar
yogmean 2014-01-03, 21:44
nie żebym się czepiał ich poglądów czy czegoś innego jednak, gdy pan Marek wypowiadał się o narkotykach, to czy jego organizm nie powinien zareagować na kurewsko mocną lampę od kamery i nie powinien mu zmniejszyć źrenic jak u kolegów...??

Zgłoś