18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
k................w 2010-09-26, 20:48 1
Cała walka z końca składanki, podobno najlepsza w historii ufc.
(od 9:30)
www.mma-core.com/videos/_Forrest_Griffin_vs_Stephan_Bonnar_TUF_1_Finale?vid=10001572
Zgłoś
Avatar
mlodygda 2010-09-26, 20:51
he? ze co? ufc ma najmniej zasad? najbardziej widowiskowe?
najbardziej widowiskowe jest akurat japońskie mma. amerykańce sie szkolą zapasniczo i staraja sie glownie obalać, dalej niekoniecznie robiąc dużo (ot choćby ostatnia walka grabowskiego z conradem). w japoni, mowiąc prosto, sie nie pierdolą.
a co do zasad - to to nie wiem skąd wytrzasnąłeś.
Zgłoś
Avatar
DysiO10 2010-09-26, 21:16 2
kurwa człowieku ... umiesz czytac ? Sram na japońskie MMA , mowa byłą o UFC i napisałem ze jedne z bardziej widowiskowych co nie znaczy ze najbardziej widowiskowe ... niemam zamiaru robic z siebie tego kogo ty z siebie robisz ... Na czta sie sie na necie a pozniej wielki filozof , a jak przyjdzie co do czego sra w gacie albo spierdala ... Dziękuję Dobranoc !
Zgłoś
Avatar
qTwist 2010-09-26, 22:06
Tak mi się skojarzyło.

P.S.
Nawet nieźle się po mordach leją.
Zgłoś
Avatar
mlodygda 2010-09-26, 22:29
ooo inteligentna odpowiedz, brawo jasiu :*
mówimy o zasadach, efektowności a ty nagle "a jak przyjdzie co do czego to spierdala"
zaloz swoj dres i idz na miasto lepiej.
Zgłoś
Avatar
MMAciej 2010-09-26, 22:39
@DysiO10

obejrzałeś pewnie Pudziana i jesteś kolejnym znawcą SW. pozdro

a tu masz definicje spotu z wiki - "Sport – według nauki o wychowaniu fizycznym: rozmaite formy aktywności fizycznej i umysłowej, podejmowane dla przyjemności lub współzawodnictwa. Od "zwykłej rekreacji" ma go różnić przestrzeganie szeregu reguł obowiązujących w danej dyscyplinie."

wg mnie sporty walki są bardzo dobra formą aktywnosci i budują charakter. człwowiek jest przede wszystkim bardziej pewny siebie. polecam dla ludzi nieśmiałych.
Zgłoś
Avatar
Kamilek83 2010-09-27, 12:28
to sa wspolczesni gladiatorzy moze nie uzywaja toporow itp ale szacunek dla nich za to ze maja wielkie jaja zeby wejsc do klatki
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2010-09-28, 19:12
erniii napisał/a:

a kto to kurwa jest Fiodor? :X



pl.wikipedia.org/wiki/Fiodor_Jemieljanienko
Zgłoś
Avatar
Fantom 2010-09-28, 20:04
DysiO10 napisał/a:

@mlodygda
Tak , tylko w MMA sama nazwa wskazuje ze style walki są mieszane ... a boks , czy zapasy rządzą się własnymi zasadami i ustalonymi regułami , w MMA tego niema i to jest piękne ... ( na marginesie ,kocham wszystkie sporty walk )



Tai chi także? ; o
Zgłoś