18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
Avatar
Wrazliwa_Zuzia 2023-09-23, 19:36
TytanowyRosomak napisał/a:

Widzisz jak żona wypierdala ci z całym majątkiem i się ni zabezpieczysz w żaden sposób to lipton. Zostaje ci życie żula albo skok



Nieprawda, jak był ślub to żona nie może zwiać z majątkiem' tylko ewentualnie dzielą się po połowie w przypadku rozwodu. Poza tym skoro coś mieli znaczy, że ktoś musiał pracować na to. Zazwyczaj facet zawsze gdzieś pracuje i ma główne źródło dochodów to miałby jak spróbować zacząć coś od nowa. Samobójstwa popełniają osoby bardzo chore, które albo nie chciały dać sobie pomóc i nie poszły się leczyć, albo leczenie nie przyniosło pożądanych rezultatów i w momencie kryzysu dana osoba nie dała rady. Szkoda mi tego Pana i każdej osoby, która się poddała.

aha i jest też coś takiego jak intercyza.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-09-23, 19:54 2
Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

Nie prawda,



Nieprawda.
I to tyle odnośnie twoich rewelacji.
Zgłoś
Avatar
grubycwa 2023-09-23, 19:55 2
Ukłony dla kamerzysty! 10/10!
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2023-09-23, 20:01
szkoda dachu
Zgłoś
Avatar
Wrazliwa_Zuzia 2023-09-23, 20:11
SkoPio1 napisał/a:

Nieprawda.
I to tyle odnośnie twoich rewelacji.



Zazdroszczę Ci problemów fajnie się masz.

no, ale przecież najważniejsze, że Nieprawda napisałaś z dużej litery, a 'twoich' z małej No to pojechałaś ostro.
Zgłoś
Avatar
kakalos 2023-09-24, 0:35
no i wpadl do innej na sniadanko, ale kawe juz raczej razem nie wypija
Zgłoś
Avatar
Suspens 2023-09-24, 12:46
Czyli tak mniej więcej skończył narodowy wieszcz i ćpun Magik?
Zgłoś
Avatar
TomekTJ 2023-09-25, 1:27
No i się uwolnił
Zgłoś
Avatar
Grymson 2023-09-25, 21:48
Kurwa... Jak ja go rozumiem
Zgłoś
Avatar
mr_skuter 2024-01-02, 23:10
Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

Nieprawda, jak był ślub to żona nie może zwiać z majątkiem' tylko ewentualnie dzielą się po połowie w przypadku rozwodu. Poza tym skoro coś mieli znaczy, że ktoś musiał pracować na to. Zazwyczaj facet zawsze gdzieś pracuje i ma główne źródło dochodów to miałby jak spróbować zacząć coś od nowa. Samobójstwa popełniają osoby bardzo chore, które albo nie chciały dać sobie pomóc i nie poszły się leczyć, albo leczenie nie przyniosło pożądanych rezultatów i w momencie kryzysu dana osoba nie dała rady. Szkoda mi tego Pana i każdej osoby, która się poddała.
aha i jest też coś takiego jak intercyza.



Ale jak z jego winy to może zostać z niczym…
Zgłoś