18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu homosapiens vs grawitacja zgłoszony przez misiekdiablo1
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
byluu 2024-07-11, 10:23
Walutak napisał/a:

Co ta chinska baba odpierdala na tych schodach?



Trenuje do jakiegoś spierdolonego programu telewizyjnego typu talent show np. mam talent i inne tego typu gówna
Zgłoś
Avatar
garageenergy 2024-07-11, 10:27
@darayavahus: mysle, że jest taki skok adrenaliny, że niektórym pompa wysiada w locie a innym co słychać do samego końca jeronimo i jazda
Zgłoś
Avatar
NitroCarbon 2024-07-11, 10:40
3:10 to epickie chrupnięcie. Chyba ja zabolało srogo bo zawyła.
Zgłoś
Avatar
garageenergy 2024-07-11, 11:08
darayavahus napisał/a:

Ciekawe czy chwilę przed wypadkiem móżg odcinkę robi.


Myślę, że Czasami pewnie przez ektremalny skok adrenaliny potrafi pompa wysiąść w locie, ale to tylko moje rozmyślanie, ale często co słychać do samego końca jeronimo i jazda
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-07-11, 11:35
garageenergy napisał/a:

Myślę, że Czasami pewnie przez ektremalny skok adrenaliny potrafi pompa wysiąść w locie, ale to tylko moje rozmyślanie, ale często co słychać do samego końca jeronimo i jazda



Pewnie tak, nie jestem aż tak ciekaw, żeby samemu sprawdzać w każdym bądź razie ;D
Zgłoś
Avatar
XJerbaX 2024-07-11, 15:35 1
Czemu oni uginają nogi przed skokiem, myślą że niżej będzie czy jak XD? A Z tą huśtawką to dziewczyny żyją, pod spodem była półka na której się zatrzymały ^^
Zgłoś
Avatar
garageenergy 2024-07-31, 1:16
@darayavahus: myślałem, że chcesz zrobić przysługę naukowcom i zbadać tę kwestię, ale byś musiał z minimum 20tego co by lot był dłuższy
Zgłoś