18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
0700zglossie 2021-12-11, 2:55
Baranozo napisał/a:

Jaki Franek Kimono!? Włącz sobie piosenkę raz jeszcze i wtedy napisz kto te słowa 'powiedział'.



Chodziło mi o kawałek w którym ten tekst występuje ale oczywiście musiałeś się dopierdolic i nie mów mi co mam robić baranie, przepraszam źle przeczytałem nick, baranozo.

sothis napisał/a:

Zawsze miło poobserwować patolę z dystansu. Z bliska debile są kłopotliwi, a to trzeba się z nimi użerać, a to ich karcić.. . A tutaj jak w zoo. Patrzysz i obserwujesz, jak taki robi z siebie coraz większego debila. Żadnego problemu, żadnego wysiłku. I tylko miło pomyśleć, że kmiotki i ich problemy rodem z faveli są równie daleko, co Brazylia.



Bliżej debila nie może być nikt niż Ty debilu.
Zgłoś
Avatar
TomekF06 2021-12-11, 3:32 2
W życiu bym swojej żony nie uderzył, nie ważne z kim by mnie zdradziła. Spakował bym i powiedział grzecznie narka, miłego życia. Dlaczego wyzywacie od suk? Przed zdradą wszystko ok, romantyczne kolacje, miłość do deski a po najgorsze kurwisko? To ta sama kobieta przecież.
Zgłoś
Avatar
v_valdi 2021-12-11, 5:40
jakieś to sztuczne jest , nikt tego nie widzi ?
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-12-11, 7:03
v_valdi napisał/a:

jakieś to sztuczne jest , nikt tego nie widzi ?



Masz racje tak samo pomyślałem. Na moje oko to jakaś gra wstępna tylko hińska może dla tego nie rozumiemy
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2021-12-11, 8:07 1
A ona się cieszy bo mąż się w końcu uruchomił w łóżku.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-12-11, 8:21
v_valdi napisał/a:

jakieś to sztuczne jest , nikt tego nie widzi ?



Jak ich cały ten świat „made in china”
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-12-11, 9:22
0700zglossie napisał/a:

Chodziło mi o kawałek w którym ten tekst występuje ale oczywiście musiałeś się dopierdolic i nie mów mi co mam robić baranie, przepraszam źle przeczytałem nick, baranozo.
Bliżej debila nie może być nikt niż Ty debilu.




I nawet takie egzemplarze próbując rzucać odchodami nieświadomie komplementują adwersarza
Ot, internet. Piękna rzecz
Zgłoś
Avatar
htp 2021-12-11, 10:13
Widać różnice kulturowe, nie używa deski, nie kopie po głowie.
Zgłoś
Avatar
kazikstopa 2021-12-11, 10:33
Rogi też ma skośne.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-12-11, 11:52 3
TomekF06 napisał/a:

. Dlaczego wyzywacie od suk? Przed zdradą wszystko ok, romantyczne kolacje, miłość do deski a po najgorsze kurwisko? To ta sama kobieta przecież.



Nie podoba mi sie Twoje lewackie podejście.
Próbujesz wybielać zdradę? Przecież to najgorsze, co można zrobić drugiemu człowiekowi.
W wojsku za zdradę jest kula w łeb, a nie spakowanie sie i grzeczne pożegnanie
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2021-12-11, 12:50 1
Drugi raz wygrala nie dala grama satysfakcji. Pewnie mocniej ja kochanek podczas bzykania klepał
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2021-12-11, 12:55
Pracujac kiedys w korpo <powiem tak co druga porządna grzeczną kobietka ,kochajaca zona i matka ,daje dupy za stanowiska ,wiec piszecie ze kirwiska a sami macie rogi i nawet do tego nigdy w zyciu nie dojdziecie, taka prawda ,czy sie wam podoba czy ja ruch alem nawet za to żebym sie zgodził na urlopy wtedy kiedy ,mężowie mieli urlopy zeby kochające sie pary mogly w tym samym czasie razem spędzić urlop .wiec zycie panowie .takie jest i nic nie poradzimy na to
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-12-11, 12:59 1
Rozjebie napisał/a:

Nie podoba mi sie Twoje lewackie podejście.
Próbujesz wybielać zdradę? Przecież to najgorsze, co można zrobić drugiemu człowiekowi.
W wojsku za zdradę jest kula w łeb, a nie spakowanie sie i grzeczne pożegnanie


Tego cię w WOT’cie nauczyli? Dzięki bogu że takie kozaki jak jak ty bronią Podlasia.
Zgłoś
Avatar
wusi77 2021-12-11, 22:08 1
Gdyby ta dziewczyna była moją córką to wydłubał bym temu małemu rogatemu pizdeuszowi oczy łyżeczką do herbaty
Zgłoś
Avatar
dadar123 2021-12-13, 22:16
Te żółte skurwysyny są gorsze od ruskich bandziorów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie