18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Quassar 2022-01-08, 6:03 2
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie zesrajcie się tam panienki u góry, pod obcinaniem łba na hardzie też płakaliście, że sadol się skończył więc już się przyzwyczaiłem do waszego pierdolenia.



O Panie ten ostatni filmik był zacny..
A debil zawsze jakiś sie znajdzie tak że olewka..
Te pedalskie walenie konia to już nie dawaj chyba że znajdzie sie bohater i da mu lepe w ryj za takie zachowanie w filmiku inaczej po prostu odpuść sobie wklejanie takich filmików.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-08, 9:08 2
sothis napisał/a:

Byś się napił jak porządny Polak w piątek wieczor/sobotę noc, to mógłbyś spać pomimo tego ciosu, który zgotował Ci ten forumowicz.
A tak, wzgardzając tradycją zajmujesz się tym wielce wymagającym dyskursem prowadzonym z wartościowym i godnym uwagi adwersarzem.


Próbowałem z całych silę ale po takim pocisku i upokorzeniu alkohol nie ma smaku. Pokonał mnie największy myśliciel i nie-lewak. Ale dzięki temu wspaniałemu człowiekowi moja wątroba ma czas na niezbędna regenerację.

Quassar napisał/a:

O Panie ten ostatni filmik był zacny..
A debil zawsze jakiś sie znajdzie tak że olewka..
Te pedalskie walenie konia to już nie dawaj chyba że znajdzie sie bohater i da mu lepe w ryj za takie zachowanie w filmiku inaczej po prostu odpuść sobie wklejanie takich filmików.


Mistrzu pocisków, zapisz się proszę naukę pisania w języku polskim z kimś kto potrafi (najlepiej z Polakiem ale nie z wiary wschodniej - warunek konieczny). Musisz z Podlasia wyjechać aby pobrać właściwe nauki, bo u ciebie to „nie znaju”.
Zgłoś