18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:06
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Kopernik2080 2024-08-22, 20:53
Obejrzyj to chłopie dokładniej a nie połykaj wszystkiego co ci internety podadzą jak pelikan... jestem zażenowany że ci odpisuję ale współczuję że zaraz zaczyna się szkoła i tak wyładowujesz frustracje

[ Dodano 2024-08-22, 20:53 ]
Obejrzyj to chłopie dokładniej a nie połykaj wszystkiego co ci internety podadzą jak pelikan... jestem zażenowany że ci odpisuję ale współczuję że zaraz zaczyna się szkoła i tak wyładowujesz frustracje
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-22, 21:16
SoHiGH napisał/a:

czekam na sczesliwie zakonczenie



na pewno któregoś dnia źle wymierzy, a wtedy...
Zgłoś
Avatar
maja23015 2024-08-22, 21:17 1
Czy to nie jest ten gościu co chciał urwać babie kabel od internetu wspinając się po piorunochronie?
Zgłoś
Avatar
MatrixMx 2024-08-22, 21:19
gadasz głupoty do jest reklama adaśa, niewidomy jesteś?
Zgłoś
Avatar
piterzaut 2024-08-22, 21:24 1
Chłopak ma wielkie jaja ale mały mózg. I właśnie dlatego znaczny procent w armiach to młodzi ludzie - lepiej się nadają na wojowników. i z racji większej sprawności ale i brawury. tak nas wykreowała ewolucja. . Testosteron kipi. Młody szybciej bezrefleksyjnie wykona rozkaz, niż stary, który będzie więcej analizował i kalkulował.
Zgłoś
Avatar
Vagrant1s 2024-08-22, 22:52 1
Skoczna małpka
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-22, 23:17
bambinizm napisał/a:

Tak samo widzenie ich wszędzie, nawet tam gdzie ich nie ma



Też mam pewne wątpliwości co do autentyczności tego nagrania.
Maszynista nawet nie spojrzał za tym ziomkiem ani nie skupił na nim wzroku a niby przeleciał mu przed nosem.
Obraz pozatym wydaje się być nie nagraniem w powiększeniu tylko stabilizowaniem jakiegoś centrum nagrania. Stara się to być maskowane tym zoomem na początku i trzęsącymi się rękoma. Jak nie zobaczę więcej nagrań z jednego ujęcia to nie uwierzę. Na takie skoki życia bierze się conajmniej "trzech ziomków" z telefonami xD
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-22, 23:25
Pietrushka napisał/a:

Też mam pewne wątpliwości co do autentyczności tego nagrania.
Maszynista nawet nie spojrzał za tym ziomkiem ani nie skupił na nim wzroku a niby przeleciał mu przed nosem.
Obraz pozatym wydaje się być nie nagraniem w powiększeniu tylko stabilizowaniem jakiegoś centrum nagrania. Stara się to być maskowane tym zoomem na początku i trzęsącymi się rękoma. Jak nie zobaczę więcej nagrań z jednego ujęcia to nie uwierzę. Na takie skoki życia bierze się conajmniej "trzech ziomków" z telefonami xD


Zazdroszczę, że się chce takie rzeczy rozkminiać. Może i fejk, ale co dalej w związku z tym?
Zgłoś
Avatar
scout667 2024-08-22, 23:28 1
Co to za gówniany fejk, litości
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-22, 23:31 1
Kopernik2080 napisał/a:

Obejrzyj to chłopie dokładniej a nie połykaj wszystkiego co ci internety podadzą jak pelikan... jestem zażenowany że ci odpisuję ale współczuję że zaraz zaczyna się szkoła i tak wyładowujesz frustracje
Obejrzyj to chłopie dokładniej a nie połykaj wszystkiego co ci internety podadzą jak pelikan... jestem zażenowany że ci odpisuję ale współczuję że zaraz zaczyna się szkoła i tak wyładowujesz frustracje



Nie chce mi się wrzucać w Photoshopa, ale patrząc naprędce to fejka nie widzę
Zgłoś
Avatar
Symbian 2024-08-23, 0:45 1
To są dwa filmy nałożone na siebie . Gość skakał jak pociągu nie było. Jestem ekspertem fejku
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-23, 1:15
bambinizm napisał/a:

Zazdroszczę, że się chce takie rzeczy rozkminiać. Może i fejk, ale co dalej w związku z tym?



Nie chciałoby mi się tego rozkminiać. Dostrzegłem to za pierwszym razem jak oglądałem materiał. Nie analizowałem go.
A co dalej w związku z tym? Nic, nie dałem się oszukać. Cieszę się że jestem czujny
Zgłoś
Avatar
petereg 2024-08-23, 2:29
ludzie, naprawde rece opadają, skoro dorosli faceci nie widza, ze to fejk, i ze zoomy i rozechwianie jest celowe zeby zamaskowac slaby montaz, to jak naiwni jestescie przy profesce i srednim a.i. !! jestescie żalosni jak moi rodzice przed tv i znajomi na budowie w uk co wiedza wszystko o zyciu z tiktoka, ha tfu... tu sa sami ludzie 12lat oraz ich dziadkowie 65 ? ...pozdro600, mozna zartowac mozna mjec cietą riposte, ale jakis poziom inteligencji i spostrzegawczosci... albo mnie specjalnie strolowali zeby mnie wkurzyć?! pozdro
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-08-23, 7:01
Stacja nr 7 Poleżajewskaja, linii nr 7 Tagansko-Krasnopriesnienskiej. Mieści się w rejonie Choroszowskim Moskwy. Gdyby to kogoś ciekawiło, stamtąd jest tylko 700 m do siedziby wywiadu wojskowego GRU, przy ul. Grizodubowoj 3.

Zgłoś
Avatar
Krak 2024-08-23, 7:45
tramwajarz ma refleks, że zaklaksonowała
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie