18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Paprodziad 2012-12-23, 15:47
Witam, może mi ktoś powiedzieć co to za kawałek w tle idzie? ofc. oryginał to AC/DC - Highway to Hell ale chcę tą wersję z filmiku, dzięki.
Zgłoś
Avatar
Olsen312 2023-04-12, 12:46
Imperator napisał/a:

Nie wiesz co piszesz, pewnie jesteś kolejnym przygłupem który życie sobie przepala i robi z własnego mózgu jajecznicę...
Wiedz że ćpun to ćpun, niezależnie jakie narkotyki bierze, nie usprawiedliwiaj się tym wpisem i nie wciskaj sobie ża jek kupujesz ( bo chyba tak jest ) zioło czy fetę to jesteś kull. Od zioła się zaczyna, potem feta bo jest w tej samej cenie i dłużej trzyma... potem przychodzi czas na piguły i pianę w pysku, następnie szukasz więcej i wpierdalasz się głębiej i głębiej... jak masz pracę to kupisz kokę.
A jak jesteś na dnie i nie stać cię już na nic bo z domu wszystko co było cenne...wyniosłeś i sprzedałeś... stać cię właśnie na opisaną przez ciebie herę, kompocik potocznie. Jak cię nie będzie już stać bo w domu wszystko sprzedane, starzy pokapowali się że wszystko dajesz na ćpanie, trafisz na lokalny dworzec i będziesz dawał dupy za 20 zeta miejscowym pedałom i za zarobione pieniądze będziesz się nadal oddawał swojej pasji.... każdy kompociarz zaczynał od zioła i fety.
Chyba nie widziałeś ludzi i nie rozmawiałeś z nimi, co uznana przez ciebie za nic, fete, robi z ludzi i ich życia...
Jak ja widzę takie wpisy i kolejnych przygłupów którzy ujawniając się... wstawiają takim jak ty piwka( kolejne pokolenie ćpunów ) to się nawet cieszę, wojen od dawna nie ma więc selekcja naturalna, na własną prośbę... trwa



Co ty pierdolisz w dupe byłeś gówno widziałeś... Wiesz tyle co przeczytasz w internecie, że od palenia trawy się zaczyna a kończy na heroinie . Wystarczy mieć silną wole. Palę trawę +/- 10lat i fety czy innego ścierwa patykiem z gównem bym tego nie dotkną.

Zgłoś