18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
białywęgorz 2013-08-15, 12:52
Lubię muzykę Skrillex'a, ale sam przyznam że to debil
Zgłoś
Avatar
ManekinArtist 2013-08-15, 12:57 1
Wybijcie się z niczego tak jak Skrillex. Stwórzcie coś, a nie oceniajcie okiem i głową która pejoratywnie ocenia wszystkie inne gatunki muzyczne których nie słuchacie. Według mnie dubstep jest świetny jeśli ktoś ma wyrobiony słuch. Dla jednych zgrzyt i syf, dla drugich melodia która składa się w całość.

Co do kolegi (Sick_Stick), "dubstep" w latach 90'... to nie był dubstep tylko Garage Dubstep który pochodził od dub,d'n'b oraz 2-step'a. I fakt powstał w przełomie lat 90'.
Zgłoś
Avatar
szmid 2013-08-15, 13:07
Haha beka xDD
lubię dubstep ale to jest mistrzostwo xD
Zgłoś
Avatar
Perpurbarczyk 2013-08-15, 15:47 1
Jeśli się komuś nie podoba to wypierdalać, słuchać rapu. Bo ja się na ulicy nie wychowałem więc przekazu nie dam rady odszyfrować. Ja słucham wszystkiego ale według mnie szybciej DubStep zaliczy się do muzyki niż jebane wychowane na ulicy patologie JP (chodź także przyznam, że niektóre kawałki są dobre ale ich także trzeba ze świecą szukać. Najlepszą muzyką na świecie jest ROCK i Classic Metal <3
Zgłoś
Avatar
Skurwysyn z natury 2013-08-16, 4:42
Nie chodzi o to, czy dubstep, czy metal, rock, rap, country, jazz, punk, blues czy reggaae,. Chodzi o to, ze muzyka to cos wiecej niz przypierdolenie w 3 klawisze, zrobienie z tego petli, i nagle powstaje wielki hit.

@Chocago
Nie peka mi zylka, tylko wkurwia mnie ten caly elektroniczny badziew, zeby zrobic muzyke 10-15lat temu , trzeba bylo sie troche naglowic, dzisiaj wystarczy jebnac w klawisze eletronicznego ustrojstwa, ktore wczesniej zrobil jaki skosnooki niewolnik za przyslowiowa miske ryzu i powstaje z tego hit jak skurwysyn, a gdzie troche wlasnej inwencji, pociagniecie w struny, wlasnego pomyslynku?
Odpowiedz: w pizdzie, nie ma.

Sam czasem bawie sie do takiej muzyki, jak ide z kumplami do klubu, leca radiowe, klubowe hity i po wypiciiu tego i owego przypiererdalam w parkiet i jest ok, ale zeby usiasc sobie spokojnie w domu, ze szklanka dobrego alkoholu i powiedziec "tak, to jest dobra muzyka" to nikt ze sprawnie dzialajacym sumieniem i gustem muzycznym tego nie powie (chyba, ze jest naprawne pierdolniety w glowe)

Tyle w temacie, pozdro dla rodziny
Zgłoś
Avatar
ManekinArtist 2013-08-17, 13:39
Goin Nam Nam Guitar Cover.
youtube.com/watch?v=ssXa5jtb300

Lub Kyoto według mnie epic
youtube.com/watch?v=UIezyQrb15g&feature=c4-overview-vl&list=PL...

Najlepsze jest to iż wielu gitarzystów z rockowych kapel, tworzy dubstepy
Zgłoś