18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Skrollex
borow • 2013-02-07, 21:56
To jest remont generalny mieszkania, a nie muzyka .
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-02-09, 0:47
Już wolę słuchać dubstepu niż przyznać jakiemukolwiek raperowi, że ma racje i w niczym nie zawinił w swoim życiu. Wszystkie odmiany Electro oraz Rock (nie młodszy niż lata 70-80), nic dla mnie nie jest bardziej kojące i ładujące baterie niż to po dniu zapierdolu.
Zgłoś
Avatar
timon29 2013-02-09, 1:21
Nie wiem co brałeś.
Ale jesteś pojebany...
Zgłoś
Avatar
Zero_Cool_ 2013-02-09, 2:00
Mnie to też śmieszy. Kurwa od tego jest Sadol, od bezsensownego humoru, ala Z.F. Skurcz. Sto razy bardziej wolę oglądać (słuchać) takie cuś, niż po raz 100 oglądać film o tym jak kurwa ruskie kacapki nie potrafią jeździć...

Aha... i nadupcajcie dalej na kwejka, o wy, wierni sadyści, którzy się nie splamili hańbą wejścia na ten gimbusiarski portal. Tak tylko proforma to zerknijcie na stopkę kweja i sadistica .
Zgłoś
Avatar
virusotron 2013-02-09, 2:11 3
Kurwa kolejny zjeb.

Słucham dupstepu teraz czekam na hate.

Oprócz dupstepu słucham hardstyle terrorcore nightcore rock metal havy metal jazz słucham wszystko poza gospelem jakoś do mnie nie trafia. Ale widać jakieś pedalskie cioty robią niemalże krucjatę przeciwko innym gatunką muzyki. Jebani muzyczni muzułmanie. Co nie ich go gówno a ten co nie swój to zmieszać z gównem.
Zgłoś
Avatar
asdffdsa12 2013-02-09, 2:57
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Anvilek 2013-02-09, 4:00
Ale po co wpierdalać się w czyjeś gusta muzyczne? Jedni lubią disco, drudzy rap a trzeci eleketro czy dubstep. Nie wiem co w tym dziwnego.
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2013-02-09, 9:37
skrilex juz mi sie znudzil wiec ten remix rzeczywiscie moze wydawac sie lepszy
Zgłoś
Avatar
Abgda 2013-02-09, 13:34
asdffdsa12 napisał/a:

jakiś pojebany debil który kurwa nie dorósł do słuchania dubstep'u



Z dubstepu, to się co najwyżej wyrasta wyrasta. Dobre "wałki" dubstepowe były w latach 90' czy z początku ostatniego dziesięciolecia. Np. Uk Garage (Smokin Cheeba - bardziej 2-step) , styl starego Rusko. Swoją drogą nie jestem jakimś szatano-metalem. Generalnie moim gatunkiem "przewodnim" jest Acid Jazz, ale wiem, że w każdym gatunku muzyki znajdą się jakieś perełki. Przez takich jak Skrillex, dubstep już nie jest dubstepem.

Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2013-02-09, 15:07
mnie jakoś obraziło to bo czasami słucham dubstepowych kawałków, po prostu, żeby sobie poryć banie.

jest dużo świetnych artystów:
np.
Feed Me - Escape from electric mountain (2012 FLAC)

Jeżeli ktoś słucha dubstepu polecam

p.s. jak ktoś uważa się za znawcę muzyki i sprzętu a nie wie co to FLAC i słucha muzyki w mp3 to niech spłonie.
Zgłoś
Avatar
Didekc 2013-02-09, 15:34

Tego przynajmniej można z przyjemnością i na spokojnie posłuchać (nie sugerować się obrazkiem).
Zgłoś
Avatar
efiksowy 2013-02-09, 16:05
@F1frytas shit jakich malo ale...sadystyczne dlatego tu jest, mnie sie nie podoba "to" ale pasuje z nazwy portalu - katuje uszy
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2013-02-09, 17:26
Chujowy drop...
Zgłoś