18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Skrytobójca mózgu
Polimaty • 2014-12-02, 19:32
Jest cichy, skuteczny i mało się o nim mówi. Jednak zajmuje drugie miejsce na liście najbardziej zabójczych chorób.



Bibliografia:
- Małgorzata Wiszniewska, Adam Kobayashi, Anna Członkowska, Wytyczne Grupy Ekspertów Sekcji Chorób Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Warszawa 2012 r.
- Antoni Prusiński, Neurologia praktyczna, Warszawa 2001r.
- National Center for Chronic Disease Prevention and Health Promotion, Stroke Facts, 2014 r.
- World Stroke Organisation, Facts and figures about stroke, 2014 r.
- World Health Organisation, The 10 leading causes of death in the world 2000 and 2012, 2012 r.
- Manifest Udarowy, Fundacja Udaru Mózgu pod redakcją dr n. med. Włodzimierza Dłużyńskiego, Łódź 2014 r.
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2014-12-02, 21:15 2
@up wiem że ten tekst się robi nudny, ale go powtórzę: won do kuchni.
Zgłoś
Avatar
exfon 2014-12-02, 21:16
Większość się burzy, że to jest tutaj, bo wchodzą tu nie dla takich filmików.
Chcą zobaczyć coś mądrego, to włączą Jego kanał. Chcą pooglądać jak samochód robi czołówkę z tirem - wchodzą na sadola.
Może zacznijcie wrzucać jednorożce? "niech się gimbaza odchamia"
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-12-02, 21:21
Ciekawe.
Trzeba wybrać się na tomografię.
Zgłoś
Avatar
Qustars 2014-12-02, 21:53
Peteka napisał/a:

Jedyny warty uwagi kanał na polskim youtubie, na którym widać masę napracowania. Do tego służy edukacji młodszych i nie tylko, także próbuje przedstawić naukę z możliwie jak najlepszej strony.
Ale lepiej napisać, że "gówno" bo jest się samcem alfa i myśli, że za napisanie jakiegoś hejtu na sponsorowany film dostanie piwa.



Nie "jedyny" warty uwagi.

Od siebie polecam: Jędrek o Historii (surgepolonia) - o średniowieczu, rycerzach, husarii itp. oraz kanał Chmiela (vonlubenau) o IIWŚ, wojsku, komandosach i militariach ogólnie.
Zgłoś
Avatar
calkilove 2014-12-02, 21:58
grudawwk napisał/a:

wszystko fajnie mądre itp ale wkurwia mnie ten typ niech wypierdala do milennium banku



Boli dupka, że twojego ryja nie wzięli do reklamy?
Zgłoś
Avatar
Krak 2014-12-03, 8:25
Peteka napisał/a:

widać masę napracowania. .



Czego kurwa?

A dla tych co nie chcą oglądać i słuchać tego chujka wersja skrócona:

"Z raportu WHO wynika, że w 2008 r. schorzenia niezakaźne, takie jak choroby serca, udary mózgu, przewlekłe schorzenia płuc, nowotwory złośliwe i cukrzyca były przyczyną 63 proc. wszystkich zgonów."
Zgłoś
Avatar
Fedor 2014-12-03, 16:15 1
@Krak - Jak tyle zrozumiałeś z całego materiału to jesteś ekstremalnie głupi albo niedojebany.
Zgłoś
Avatar
N................n 2014-12-03, 23:07
Ten film jest lepszy niz "Jak głosować"
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2014-12-04, 0:49
gówno, próbuje tego starego z tvp historia naśladować co o hitlerach gada
Zgłoś
Avatar
Krak 2014-12-04, 8:50
Fedor napisał/a:

@Krak - Jak tyle zrozumiałeś z całego materiału to jesteś ekstremalnie głupi albo niedojebany.



Gratuluje poziomu i wiedzy, stara jest dumna.
Jak kogoś podnieca ten pedałek to nie dziwię się, że mam prezydenta z Sosnowca.
Napływ "rządzi" choć głupszy i prymitywniejszy..... jest go więcej .
Zgłoś
Avatar
Fedor 2014-12-04, 15:45 1
Krak napisał/a:



Gratuluje poziomu i wiedzy, stara jest dumna.
Jak kogoś podnieca ten pedałek to nie dziwię się, że mam prezydenta z Sosnowca.
Napływ "rządzi" choć głupszy i prymitywniejszy..... jest go więcej .


Brniesz w ten swój idiotyzm że nie jestem pewien czy trollujesz czy ki chuj. Napisałeś skrót filmiku który wskazywał że koleś podał tylko najczęstsze przyczyny zgonów w Polsce. Gość ewidentnie podał objawy choroby, jak działa i co robić w takim przypadku. No ale zjeb się będzie dalej kłócił bo on ma zawsze racje i głosuje na PSL bo jest na pierwszej stronie
Zgłoś
Avatar
Krak 2014-12-08, 12:26
Fedor napisał/a:


Brniesz w ten swój idiotyzm że nie jestem pewien czy trollujesz czy ki chuj. . No ale zjeb się będzie dalej kłócił bo on ma zawsze racje i głosuje na PSL bo jest na pierwszej stronie



Po pierwsze sprawdziła się zasada: Zaczynasz dyskutować z prostakiem/kretynem./ chamem to najpierw zostaniesz sprowadzony do jego poziomu a potem wykażę się doświadczeniem i ...wszyscy wiedzą o co chodzi.

Piszesz, że zostały przedstawione "objawy choroby, jak działa i co robić w takim przypadku" i nic ponadto co jest POWSZECHNĄ, a nie magiczną bądź tajemną wiedzą.
Przekopiował, zerżnął. Antyplagiat powiedziałby, że nic twórczego nie zostało wykonane.

Przeraża mnie stopień zachwycania się wiedzą, która jest oczywista, wszechobecna. Nabywana bez problemu choćby w kolejce do lekarza z plansz na ścianach. Przeraża mnie stopień zachwycania się ludźmi, których sukces zależny jest od niewiedzy innych.
Takie pedałki zostają autorytetami głupców, których jest ogrom.
I dla mnie EOT.
Zgłoś