18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
Avatar
Takeda 2012-01-14, 2:02
Skurkowany.
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-01-14, 2:14
up a nawet skubany.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-01-14, 8:32
Barnaba666 napisał/a:



pedofilą

Obrazek



ooo widzę że masz spore doświadczenie jeśli chodzi o pedofilie

juz kórwa pishac nie moszna besz przecindkuw dlatego pishe to szpeczjalnie kuhwa

Amen
Zgłoś
Avatar
sherman 2012-01-14, 8:59 4
@ up, zbłaźniłeś się jak chuj więc zamiast desperacko próbować wybrnąć z sytuacji z twarzą siedź cicho bo tylko się pogrążasz
Zgłoś
Avatar
avalanch 2012-01-14, 9:01
Barnaba666 napisał/a:


Obrazek


Miodek się robi nudny
Zgłoś
Avatar
niieznajomy 2012-01-14, 11:56
@Barnaba666
Jprd to juz sie robi nudne. Zrozumcie, ze czlowiek moze miec dysleksje, dysortografie i czasami moze popelnic blad, tak jak ja. Ogarnijcie
Zgłoś
Avatar
K................k 2012-01-14, 12:03 2
@up Nie rozumiem. Jestem gówniarzem, a pamiętam że dysleksje i dysgrafie pojawiły się w moim otoczeniu dopiero w liceum. Czyli to jest wynalazek równie nowy, jak globalne ocieplenie i neoliberalna lewica.

Niektórzy po prostu muszą się więcej od innych przykładać do nauki własnego języka. A jak mają to w dupie i wolą sadzić krzaczki, ich problem, a moja radość, bo sobie Miodka wstawiłem. Pomijam już nieśmiertelny argument, że o ile post nie był pisany na maszynie do pisania, a na komputerze, jest możliwość automatycznego sprawdzania pisowni.

avalanch napisał/a:


Miodek się robi nudny


Przykro mi, ma lepszą ekspresję niż prof. Bralczyk, dlatego go wstawiłem. Musisz jakoś z tym żyć.

rockface123 napisał/a:



ooo widzę że masz spore doświadczenie jeśli chodzi o pedofilie

juz kórwa pishac nie moszna besz przecindkuw dlatego pishe to szpeczjalnie kuhwa

Amen



Tak.
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2012-01-14, 12:50 2
Fajne urządzenie. Zastanawia mnie natomiast, jak się to odbywa w ilościach hurtowych np: na kurzych fermach

niieznajomy napisał/a:

@Barnaba666
Jprd to juz sie robi nudne. Zrozumcie, ze czlowiek moze miec dysleksje, dysortografie i czasami moze popelnic blad, tak jak ja. Ogarnijcie



Jak dla mnie dysortograficy dyslektycy czy inne chujostwa, powinni mieć zakaz udzielania się w internecie. Nie jestem kurwa jakimś alfą i omegą jeśli chodzi o gramatykę i szczerze mówiąc nie znam żadnych zasad. Jakoś bez znajomości zasad gramatyki potrafię pisać słowa i nie rażę wzroku mądrych ludzi moimi bykami. A zdania które piszę na forum czytam po kilka razy, żeby rozkminić, czy to co napisałem będzie zrozumiałe dla innych.

Udzielanie sie na forach nie polega tylko na napierdalaniu w przyciski klawiatury z mentalnością "jebnę posta -> jebłem". Tylko na dyskusji, gdzie raczej z szacunku dla poszanowania czasu innych rozmówców, powinieneś sam stracić swój czas na sprawdzenie tego, czy to co napisałeś jest ok.
Ile razy się zdarza, że czytam nieraz zdanie typu :

rockface123 napisał/a:

gdyby do tego pedofilą chuja wsadzano ... wiem jestem pierdolnięty



I przez próbę przekształcania w moich myślach tego typu zdań, tracę swój czas zastanawiając się " O chuj autorowi posta chodziło ? "

Pomijam już fakt często występującego błędu wstawiania słowa w konretnej osobie. Bo nie wiem jak do chuja wacława, można mylić końcówki w słowach, gdzie np. wyrażając się o kilku dziewczynach pisze się "tym dziewczyną" a nie "tym dziewczynom".
Gdybym był pracodawcą, to rekrutując ludzi do pracy robiłbym dyktando i na bieżąco bym sprawdzał błędy. Gdyby się okazało, że ktoś robi tak pospolite błędy które są często spotykane w internecie, to bym od razu wypierdalał z pokoju rekrutacyjnego.
Zgłoś
Avatar
gogo85 2012-01-14, 13:08
Aż specjalnie poszukałem takiej maszyny na allegro i cena mnie zniechęciła - 2500PLN :/
Zgłoś
Avatar
analeusz 2012-01-14, 13:23
pierdole ciebie i twoje kury
Zgłoś
Avatar
Szymekoo1 2012-01-14, 16:51
Ciebie tam wrzucic
Zgłoś
Avatar
rown 2012-01-14, 17:00
PinkRose napisał/a:

Jak dla mnie dysortograficy dyslektycy czy inne chujostwa, powinni mieć zakaz udzielania się w internecie.



No z tym to przesadziłeś, są ludzie którzy mają dyslekcję, dysgrafię i inne dysy. Są też tacy, którzy zamiast mózgu mają gąbkę i tylko próbują się usprawiedliwiać w ten sposób.
To nie jest powód, żeby od razu wszystkich wpierdalać do jednego wora.

Mnie bardziej zastanawia jakim trzeba być debilem, żeby myśleć o pedofilach patrząc na martwe "ptaki"
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2012-01-15, 0:02
I teraz najwazniejsze to nie dac sie oskubac .
Zgłoś
Avatar
Smuxer 2012-01-15, 18:54
nooo, zajebiście, że było to na dawnym hardzie, jakieś 2 lata temu ;] widać ludzi z odznaką admina ogarnia znieczulica powoli, albo lenistwo.
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-01-16, 11:45
244 piwa na te chwilę...sporo wieśniaków to przegląda
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie