18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
sumka 2017-05-31, 12:56
SpeedyG, Rozumiem że konkluzja twojej wypowiedzi jest że Polacy głupsi od murzynów...

nie żebym był miał inne zdanie ale teza ciekawa nie bez powodu jesteśmy nazywanie meksykiem europy (takie czarnuchy do pracy na innych)
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-06-01, 15:48 3
sumka
Słaby trolling, nawet sprowokować nie umiesz
Zgłoś
Avatar
kenzol 2017-06-03, 9:09
doopa napisał/a:

kurwa ofiary jebane, w pizdu dla rekinów zostawić


A dlaczego? Co takiego złego robią? To że jadą do lepszego świata żyć na socjalu i mieć wszystkiego pod dostatkiem? A kto by tak nie chciał? To ty jesteś frajer że im to wszystko zapewniasz.
Zgłoś
Avatar
mr-dupa 2017-06-03, 9:41
Przeczytajcie prawo morskie. Każda jednostka musi pomóc, a oni o tym wiedzą
Zgłoś
Avatar
SKR 2017-06-03, 9:51
przykro na to patrzeć . Wszystko tak dobrze szło
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2017-06-03, 11:28
mygyry napisał/a:

Oczywiście same kobiety i dzieci a bardzo jestem ciekawy, kto im przed podróżą rozdaje te nowiutkie kamizelki...



To nie wiesz? Soros i reszta żydowskiego ścierwa. Soros drukuje u nich nawet ulotki głoszące, że w europie czeka na każdego dom i samochód oraz że europa na nich czeka. Zrzuca tą propagandę z samolotów jak ulotki w USA
Zgłoś
Avatar
Apolityczny 2017-06-03, 12:32
Trzeba krokodylów różańcowych z Australii nasprowadzać, bo biedne rekiny nie dają rady już tego przeżerać...
Zgłoś
Avatar
botspam 2017-06-03, 14:49
któryś się za wcześnie wysadził
Zgłoś
Avatar
sumka 2017-06-03, 16:32
SpeedyG, Stwierdziłem fakt do którego zresztą sam doszedłeś, wiadomo że powiecie my jesteśmy najlepsi, najważniejsi i najinteligentniejsi jednak nic nie zdaje się tego potwierdzać. Czarnuch nie pracując dostaje więcej kasy niż większość Cebulaków na pełen etat i to jest właśnie smutna prawda.
Zgłoś