18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
burdzio 2013-06-07, 20:13 2
Za muzykę w pierwszym filmie piwko !
Zgłoś
Avatar
SzpadyZorro 2013-06-07, 20:34 1
W pierwszym filmie nuta to Imagine Dragons- Radioactive
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-06-07, 21:22
@Zenon:
Do Matrixa jest potrzebne SI, więc jeszcze parę latek poczekamy.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-06-07, 21:23
Wszystko ladnie pieknie, tylko Skyrim byl z deka.... slaby... no ale, jak sie nie gralo np. w Planescape Torment czy Baldursa 2, to moze sie wydawac ze to szczyt kunsztu fabularnego
Zgłoś
Avatar
Smoli8 2013-06-07, 21:40
Niby mi się podoba że takie coś już jest możliwe, ale obawiam się że pewnego dnia ludzie zaczną się zamykać w jakiś kapsułach wirtualnej rzeczywistości i będą woleli prowadzić swój żywot w np. Simsach 22 a nie w prawdziwym świecie. A przy życiu będą ich tylko utrzymywać jakieś machiny które będą doprowadzały pokarm. Straszne to trochę :/
Zgłoś
Avatar
teken 2013-06-07, 21:50 2
To jest zajebista sprawa, mam nadzieję, że udoskonali się to szybko i sprawnie, jeszcze za mojego życia Fajnie by było spędzić starość w takim wynalazku

A kawałek z pierwszego filmu to
Imagine Dragons - Radioactive
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-06-07, 22:27
Co za idiotyzm. Wracasz wyjebany po pracy, po nadgodzinach i jeszcze dla "relaksu" biegasz sobie w grze. Dobre dla nierobów, którzy niewiele się ruszają.
Zgłoś
Avatar
clinton 2013-06-07, 22:55
ahahaha ja tez tak chce. panaceum na zbedne kilogramy!!! do 20 lvl zrzucil bym z 10 kilo hahaha
Zgłoś
Avatar
Grabarz1750 2013-06-07, 23:54
stalowyszczur napisał/a:

Wszystko ladnie pieknie, tylko Skyrim byl z deka.... slaby... no ale, jak sie nie gralo np. w Planescape Torment czy Baldursa 2, to moze sie wydawac ze to szczyt kunsztu fabularnego


Sam Skyrim rzeczywiście jest słaby, ale siła tej gry leży w modach które zmieniają ją w arcydzieło.

Swoją drogą w drugim filmiku koleś ma straszne dropy FPSów

teken napisał/a:

To jest zajebista sprawa, mam nadzieję, że udoskonali się to szybko i sprawnie, jeszcze za mojego życia Fajnie by było spędzić starość w takim wynalazku



Zobacz na rozwój komputerów przez okres 23 lat, czyli czas twojego życia, możesz być spokojny że na starość tego doświadczysz
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-06-07, 23:55
Dobrutro napisał/a:

Co za idiotyzm. Wracasz wyjebany po pracy, po nadgodzinach i jeszcze dla "relaksu" biegasz sobie w grze. Dobre dla nierobów, którzy niewiele się ruszają.


Wyobraź sobie, że niektórzy wychodzą z pracy i idą na siłownię/basen/pobiegać itp. Ale co może o tym wiedziec zapatrzony w siebie ignorant, który odpierdala swoje w "robocie" a główną rozrywką jaką ma z życia jest najebanie się piwem z promocji i okazyjne wyruchanie łatwej dupy z podrzędnej dyskoteki.

A nawiązując do tematu - jak to tylko wyjdzie do sprzedaży, to nie ważna cena, pożyczkę kurwa wezmę tego samego dnia jak bedzie trzeba i kupię. Po prostu marzenie.
Zgłoś
Avatar
kueza 2013-06-08, 4:02
Zenon Zykfryd napisał/a:

Czy wy sie nie boicie przyszlosci? tego ze zamkna wasze dzieci w klatkach i beda chodowac jak kury? Widze w tym ogromny potencjał w świecie maszyn.... Z tego miejsca juz malutki krok do matrixa:)



stary, właśnie mi głowę mocno porobiłeś XD

co do samych filmików, całkiem fajne, ino chętnie muzykę ze skyrima bym tam usłyszał, a nie chujowy dapstep XP
Zgłoś
Avatar
Maniutek7 2013-06-08, 10:06
Wszystko fajnie tylko ten Skyrim...:/
Zgłoś
Avatar
wielkimati 2013-06-08, 13:42
Cholercia, ładnie to wygląda. Ale chciałbym zobaczyć, co by się stało, gdyby na przykład spadł z małej wysokości w skyrimie. Czy jego mózg zostałby oszukany i sam człowiek w prawdziwym świecie odczułby, że spada?
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-06-09, 1:36
Jaczuro napisał/a:


Wyobraź sobie, że niektórzy wychodzą z pracy i idą na siłownię/basen/pobiegać itp. Ale co może o tym wiedziec zapatrzony w siebie ignorant, który odpierdala swoje w "robocie" a główną rozrywką jaką ma z życia jest najebanie się piwem z promocji i okazyjne wyruchanie łatwej dupy z podrzędnej dyskoteki.

A nawiązując do tematu - jak to tylko wyjdzie do sprzedaży, to nie ważna cena, pożyczkę kurwa wezmę tego samego dnia jak bedzie trzeba i kupię. Po prostu marzenie.



Jak zapierdalasz w robocie, to nie musisz dbać o formę po niej. A jak ktoś siedzi z dupą cały dzień to potrzebuje potem na siłę spalać bebech.
Zgłoś
Avatar
Titelitury 2016-02-24, 20:51
Kurwa! cesarskimi gra jebany zdrajca Skyrim prowincjusz pierdolony! Fuz Ro Doh!!!
Zgłoś