18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Słaba płeć
Veni_Vidi • 2024-07-22, 13:20
Ta dziewczyna potrafi zadbać o faceta jak mało kto.

Podniesie nie tylko na duchu, ale też o rower zadba!

Zgłoś
Avatar
spawarka_inwertorowa 2024-07-23, 1:45 2
mysle ze kochanych kobiet na swiecie jest max 3%, mam 39lat i mialem w calym moim zyciu tylko lub az, 2 kobiety okolo 35i 37 ktore naprawde byly kochane , dbajace, spokojne(!) wspierajace, no i madre, ciche, delikatne, pielegniarka a druga wlascicielka restauracji, bylem wtedy juz starszy i bardzo je szanowalem, byly wspaniale... Ewa i Iwona, ja potem anglia na 13 lat a one wlochy i norwegia, wrocilem potem do pl ale juz nie bylo ich, zycze im wszystkiego najlepszego...
Zgłoś
Avatar
sosna1125 2024-07-23, 6:57 1
Zabrała "chłopa" na ruchańsko.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2024-07-23, 15:29 2
Jebłem jak jeszcze wzięła rower
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-07-23, 22:22 1
Rower i manekin nie są znowu takie ciężkie.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-07-24, 23:32
spawarka_inwertorowa napisał/a:

mysle ze kochanych kobiet na swiecie jest max 3%, mam 39lat i mialem w calym moim zyciu tylko lub az, 2 kobiety okolo 35i 37 ktore naprawde byly kochane , dbajace, spokojne(!) wspierajace, no i madre, ciche, delikatne, pielegniarka a druga wlascicielka restauracji, bylem wtedy juz starszy i bardzo je szanowalem, byly wspaniale... Ewa i Iwona, ja potem anglia na 13 lat a one wlochy i norwegia, wrocilem potem do pl ale juz nie bylo ich, zycze im wszystkiego najlepszego...



Bardzo ciekawa historia z otwartym zakończeniem.
Może jeszcze kiedyś wasze drogi się przetną i pospawasz co nieco Ewie lub Iwonie.
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-07-25, 22:52
Budrys2000 napisał/a:

W Polsce mówimy spodnie.



Film zagramaniczny to chciałam szprechnąć że wschodnim akcentem, choć to chyba za morskie klimaty.
Dziękuję za ciekawą I pouczajacą lekcję.
Niezapomne Ci tego.
Zgłoś