18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Sosnowiec wam się nie podoba? popatrzcie na dumne bo śląskie tradycyjne, gospodarne miasto Mysłowice okiem google bez cenzury. Tak mam ból dupy bo swojego syfu nikt nie widzi wiec czas złamać stereotyp:


Utwór muzyczny w podkładzie jest tak samo niezrozumiały jak to śląskie narzecze...

A teraz czekam na piękne bo tradycyjne śląskie: ty kurwo jebana... im więcej kurw poleci tym większa będzie motywacja "przejechać sie" po innych ślaskich zakamarkach
Zgłoś
Avatar
Halman 2014-03-30, 14:21 1
Tamtaramtam napisał/a:

HAL9000/2. Ja to jestem tylko kurwa ciekaw gdzie Ty mieszkasz. Wkurwiają mnie posty tego typu.



Krzeszowice, małopolska ale w Sosnowcu i na śląsku bywam często wiec kitów mi się nie wciśnie...

A dlaczego cię wkurwiają? że pokazuje się to co jest bez upiększeń? prawda kole w oczka?
Zgłoś
Avatar
k................e 2014-03-30, 16:05 11
Sosnowiec, Mysłowice, Jaworzno, Chrzanów, Dąbrowa Górnicza, Będzin - to zagłębie.
Poza tym skończcie już z tym, bo rzygać się chce. Nie podoba się na Śląsku, to kurwa wypierdalać, nie przyjeżdzać, zamknąc ryje. Nie podoba się gwara, nie rozumiesz - to nie słuchaj.

HAL jesteś zjebem. Zapierdalasz na fali popularności postów o Śląsku i Zagłębiu, a nie masz nic do powiedzenia. To, że jest brzydko? W Łodzi byłeś? Na warszawskiej Pradze? W Ostravie? Ja pierdole, skoro oceniasz wszystko ładne/brzydkie to Ci serio współczuję.
Kupę czasu mieszkałam w jednym ze śląskich miast uważanym za jedno z najgorszych. Patola, żule, przemoc, chlańsko, dupaka i co tylko. Cieszę się, że spędziłam tam, w sumie, najpiekniejszy okres w życiu. Okazuje się, że owszem - dwie dzielnice były totalnie straszne - ale cała reszta to urocze miasto. I zazrzuty nie dotyczą całego miasta, jedynie dwóch małych dzielnic. Natomiast teraz to, co dzieje się w centrum Katowic po zmroku zasługuje na srogie potępienie. Niby ładna galeria, niby ładnie odremontowane ulice - niestety wypełnione podludźmi.
Zgłoś
Avatar
Halman 2014-03-30, 16:18 4
kocie napisał/a:

Sosnowiec, Mysłowice, Jaworzno, Chrzanów, Dąbrowa Górnicza, Będzin - to zagłębie.
Poza tym skończcie już z tym, bo rzygać się chce. Nie podoba się na Śląsku, to kurwa wypierdalać, nie przyjeżdzać, zamknąc ryje. Nie podoba się gwara, nie rozumiesz - to nie słuchaj.

HAL jesteś zjebem. Zapierdalasz na fali popularności postów o Śląsku i Zagłębiu, a nie masz nic do powiedzenia.



Kociaku spod kopalni.... ty nawet nie wiesz co jest zagłębiem a co śląskiem... jak dla ciebie Mysłowice, Jaworzno i Chrzanów to zagłębie to pogratulować wiedzy gdzie się mieszka... zaraz się okaże że jesteś kormelką spod Koluszek. Uzupełnij braki w wiedzy rozklapciocho... dziurawy górnik się odezwał
Zgłoś
Avatar
k................e 2014-03-30, 16:53 2
HAL9000/2 napisał/a:



Kociaku spod kopalni.... ty nawet nie wiesz co jest zagłębiem a co śląskiem... jak dla ciebie Mysłowice, Jaworzno i Chrzanów to zagłębie to pogratulować wiedzy gdzie się mieszka... zaraz się okaże że jesteś kormelką spod Koluszek. Uzupełnij braki w wiedzy rozklapciocho... dziurawy górnik się odezwał



Niestety większość ślązaków powie Ci, że to Zagłębie. Czasem używa się również określenia "zadupie." Mało tego - mieszkańcy tych okolic również bardzo chętnie okreslają siebie "zagłębiakami" i bardzo ich to cieszy. Nie powielam, sama się z tym spotkałam.
A jeszcze gdybyś nie zauważył - postawiłam emotkę i wcisnęłam enter, by zacząć nieco inny wątek.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-03-30, 16:54
kocie
jedną z tych dzielnic jest Załęże
Zgłoś