18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Śliczna Doda
Wilczex • 2010-03-04, 12:59
Kolejny dowód na to, ze Doda jest bardzo ładna, a to co sobą prezentuje w mediach to tylko i wyłącznie chwyt ( na marginesie bardzo trafny i skuteczny). No śliczna jest po prostu na tym filmiku!!
No i piękne włosy!

Zgłoś
Avatar
m................n 2010-03-04, 15:47 7
@up piwo poszło przez przypadek!
Zgłoś
Avatar
avesatan 2010-03-04, 16:40 2
Taa zjebie ty bys nawet spijal wode po jej kapieli Zreszta widac jakich ona ma kurwa fanow, na kazdym koncercie banda 13-letnich dzieci w pierwszych rzedach, gorzej niz na koncertach hiphopowych
Zgłoś
Avatar
Lukami 2010-03-04, 17:11 20
"Niech znikną ci, co się przeszłością szczycą, bowiem każda dz!wka też była dziew!cą"
Zgłoś
Avatar
miedziak 2010-03-04, 17:41 10
Cytat:

~Wilczex
misiekman napisał/a:
Banda pozerów bez talentu. Ona faktycznie ładny ma głos i być może talent.

To się zdecyduj, czy ma talent czy nie. Moim zdaniem pozerką nie jest. A swoim wizerunkiem scenicznym wstrzeliła się idealnie w polski rynek, zapełniając puste miejsce. Może nie przepadam za jej repertuarem, ale śpiewać umie. I mam wiadomość z 2 ręki, że prywatnie jest baaardzo fajna i NORMALNA. Ja tam zawsze będę jej bronić. Daje ludziom tego, czego oczekują i bierze za to niezłą kaskę. A ludzie postronni powinni pamiętać, że wizerunek sceniczny a prawdziwy wizerunek artysty to dwie rózne rzeczy.



tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
tHe_mariO 2010-03-04, 17:54
ja tam wole blond dode:P
Zgłoś
Avatar
Bobslej 2010-03-04, 17:55
tak jej jakoś mało bez doczepianych cycków ;P
Zgłoś
Avatar
M................y 2010-03-04, 17:57 3
To że ma wizerunek taka a nie inny świadczy o gustach milionów Polaków, najwyraźniej lubią tlenione plastiki ze sztucznymi cyckami. Mimo wszystko na tym zjebanym guście swoich rodaków dorobiła się milionów i sra na resztę.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-03-04, 18:08 1
Madame du Barry napisał/a:

To że ma wizerunek taka a nie inny świadczy o gustach milionów Polaków



O tym najlepiej świadczy popularność telenowel.
Tak jak mówiła ~Wilczex idealnie się wpasowała w polski rynek (?).
Powiedz to ma być jakieś kryterium bo nie zrozumiałem.
Co w tym zaszczytnego / imponującego ?
Bycie celebrytem z wątpliwym talentem, bo przyznaj nie dzięki umiejętnościom o niej głośno, no chyba że tym związanym z kręceniem dupą całowaniem kaczorka no i Majdanem.
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-03-04, 18:11
Lukami nie dostaniesz piwa za wykrzyknikową cenzurę a mogło być tak pięknie. a co do jej urody. chujowa była i jest. ot co. Zjeb Genetyczny ta, każdy by ją jebał i cipkę lizał, byleby się tylko tapeta nie odkleiła.
Zgłoś
Avatar
paleciarz 2010-03-04, 18:12
heh. jakby tak śpiewała to bym nawet płytę kupił bo naprawdę ładnie zaśpiewane i dobra piosenka.
Zgłoś
Avatar
forsa91 2010-03-04, 18:28
Tez slyszalem od ludzi, ze normalnie sie zachowuje prywatnie. Poprostu My Polacy lubimy wytykac kogos palcami i sami jej sztuczna glupote wypromowalismy...
A tak nawiasem mowiac o jej wizerunku, sexowny wyglad bardzo dobrze sie sprzedaje.
Zgłoś
Avatar
Suub 2010-03-04, 18:43
"Odwalcie sie od niej!!... odwalcie"
Zgłoś
Avatar
Abruel 2010-03-04, 19:28
AAAA kto to kurwa jest Doda?
Zgłoś
Avatar
bitch 2010-03-04, 19:45
Zjeb Genetyczny, "Powiedźmy szczerze chciała zostać polską PINK, i jej się udało."
Powiedzmy szczerze ty chyba kurwa nie wiesz kto to jest PINK.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-03-04, 20:20
miedziak, rozwaliłeś mnie tym filmikiem A koleś SEX to tylko chyba tylko na koszulce ma A czy to nie jest przypadkiem koleś, co w "Rozmowach w toku" występował?

Bóg napisał/a:

Powiedz to ma być jakieś kryterium bo nie zrozumiałem.



Chodzi mi tylko o jedną rzecz - Doda jest jaka jest ( w mediach!), bo ludzie chcą to oglądac. Gdyby nie było zapotrzebowania na telenowele prędzej czy później by zniknęły ( tak jak to było z programami typu reality show - był wielki boom a teraz wcale się o tym nie słyszy). Na polskim rynku nie było do tej pory wokalistki o takim wyzywającym wizerunku i Doda to wykorzystała.

Uważam, że to świadczy tylko o jej inteligencji i umiejętności przystosowania się do potrzeb innych. Mi osobiście podobają się NIEKTÓRE stylizacje Dody, chociaż ogólnie nie przepadam za jej stylem ubierania i śpiewania.

Nie każdy artysta musi mieć misję przekazania światu prawdy o zyciu. Cześc z nich ( ciągle rosnąca w siłę, niestety) robi to dla kasy. I ja się nie dziwię, sama prawdopodobnie, gdybym miała szansę zrobiłabym to samo. Doda należy do tych osób i świetnie jej to wychodzi. Koleś ze Zmierzchu też ma fanki w wieku lat 13 co nie przeszkodziło mu to zarobić forse i srać na te małolaty ( w duchu oczywiście).

Jestem pewna, że gdyby polskie społeczeństwo potrzebowało zagorzałej katoliczki to Doda by im to dała. Ale, przynajmniej teraz. potrzebujemy ( jako naród i nie tylko, jako społeczność) skandalu. I dostajemy go.

A czy Doda umie spiewać czy nie mozna zobaczyć na "moim" filmiku. Nie lubię jej piosenek, ale uważam, że ma jeden z lepszych kobiecych głosów w Polsce teraz. Może daleko jej do umiejętności Steczkowskiej ( której nawiasem mówiąc nie lubię za zmanierowanie) ale jednak trzyma poziom, nie to co np. Mandaryna czy Gosia Andrzejewicz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie