18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Avatar
kietong 2012-08-22, 14:20
Co za kurwa pierdolone śmierdziele i bezwstydne ladacznice. Już wolę dopuszczać myśli o Iluminatach i smoleńskich zamachach niż o tym, że istnieją tacy ludzie. W piździet do piachu.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-08-22, 14:33
I ktoś mi powie że to nie są brudasy? Można się bawić nie wpierdalając się ryjem w "błoto" i niech nikt mi nie mówi że taplanie się w gównie to pewien rodzaj zabawy.
Zgłoś
Avatar
M................o 2012-08-22, 14:49
v festival bo james morrison podśpiewuje w tle, slizg na klacie po błocie podczas takiego koncertu koncertu to trochę jak domaganie się szampana z Szampanii podczas antraku na koncercie Rycha Peji, brak wyczucia klimatu.
Zgłoś
Avatar
tashi 2012-08-22, 15:06 1
nie jest to woodstock. mozna poznac chocby bo piwie ( na woodzie lany tylko calsberg)
Zgłoś
Avatar
kokos411 2012-08-22, 18:56 1
Proximate napisał/a:

A pierdolą, że Woodstock taki i siaki, ale cipę przy kilku tysiącach ludzi to wystawi, chuj mnie jebie czy ktoś był czy nie, bo zacznie się hejt, na Woodstocku jest syf i brudactwo.



Ale jest klimat którego nie da się opisać a klimat robią ludzie...Pojedź,przeżyj,opowiadaj. Najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy na Woodstock'u nie byli i tylko słyszeli z opowiadań dresów oraz z TV. Pozdrawiam amatorów życia
Zgłoś
Avatar
dex 2012-08-22, 22:34
Kurwa, wszystkie filmy na penerze są z sadola, a teraz mam wrażenie że dzieje się i na odwrót
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-08-23, 21:23 2
socjalmmv napisał/a:

I ktoś mi powie że to nie są brudasy? Można się bawić nie wpierdalając się ryjem w "błoto" i niech nikt mi nie mówi że taplanie się w gównie to pewien rodzaj zabawy.



naprawdę?

sadistic.pl/randka-w-ciemno-vt132779.htm

Zgłoś