18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Słowa mają znaczenie.
de_Sade • 2019-09-10, 23:23
Była dziewczyna nie rozumie znaczenia słowa "była". Jej były chłopak stara się, jak może, by wreszcie je przyswoiła.

Zgłoś
Avatar
Nattttsjel 2019-09-11, 20:06 2
Mors_Nigra napisał/a:

Bardzo dobrze, nie rozumie jebana toksyczna szmata, że jest karaluchem który tylko roznosi zarazę cierpienia i że facet nie chce mieć z nią nic wspólnego, to trzeba wytłumaczyć inaczej, chociaż nie połamał jej szczeny więc średnio. W ogóle kurwa skąd to zachowanie u kobiet, że facet jest na megawkurwie a debilka staje pół metra od niego na jego drodze i jeszcze czegoś wymaga? To rodzaj selekcji naturalnej, jakaś kobieta wytłumaczy to głupawe zachowanie?



Jestem kobietą ale też nie rozumiem takich pizd xD Ale takie kobiety są toksyczne nie tylko na swoich *chłopaków* ale też dla przyjaciółek. Mieszają, kombinują, wpierdalają się w związek, próbują skłócać parę ze sobą żeby być tym ramieniem, w które jej przyjaciółka przyjdzie się żalić. Mam wrażenie, że takie osoby po prostu czerpią energię do życia z powolnych torturek psychicznych
Zgłoś