18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
Avatar
manczas 2012-10-20, 9:23 3
Anaal Nathrakh napisał/a:

Wniosek?
Hipjop, Techno, Rap, Disco itd. < Death Metal


Tylko dla jebanych brudasów ;>
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-10-20, 9:29 3
Najzabawniejsze jest to, że fani hipjobu i rabu zawsze najbardziej się spinają ^^

Żal dupę ściska, panowie?
Opinia lekarza jest jednoznaczna, co do tego jaki rodzaj muzyki jest najzdrowszy
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-10-20, 9:33
O gustach się nie dyskutuje i chuj .
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-10-20, 10:24 2
Anaal Nathrakh napisał/a:

Wniosek?
Hipjop, Techno, Rap, Disco itd. < Death Metal


Wniosek?
Każdy słucha to co mu się podoba.
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-10-20, 11:15 1
nope, Hipjop, Techno, Rap, Disco itd. > Death Metal
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-10-20, 12:52
Anaal Nathrakh napisał/a:

Najzabawniejsze jest to, że fani hipjobu i rabu zawsze najbardziej się spinają ^^

Żal dupę ściska, panowie?
Opinia lekarza jest jednoznaczna, co do tego jaki rodzaj muzyki jest najzdrowszy



Jeśli dobrze zrozumiałem i odczytałem Twój język plemienny to hipjob=hiphop a rab=rap. Skoro tak, to czemu uważasz hiphop za muzykę? Widzisz, nienawidzisz a nawet nie wiesz czego. Poza tym jeśli kierujesz się w życiu reklamami to mówi samo za siebie.
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2012-10-20, 15:02 1
Anaal Nathrakh napisał/a:

Wniosek?
Hipjop, Techno, Rap, Disco itd. < Death Metal



kompleks niższości: "...Dążenie do wyższości jest ściśle związane z poczuciem niższości i kompensacją. Poczucie niższości jest wynikiem odkrycia jakiejkolwiek niedoskonałości czy ułomności. Na przykład każdy człowiek był dzieckiem, więc musiał czuć się gorszy, mniej sprawny i bardziej ułomny od dorosłego. Wg Adlera poczucie niższości jest główną siłą napędową i motywem ludzkiego działania..."

próbujesz coś udowodnić, sam nie wiem co? a piwa dostajesz od takich samych jak Ty, czyli niedowartościowanych ludzi. oczywiście z wyjątkami, żeby nie było, że uogólniam tak jak Ty.
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-10-20, 15:20 1
Wniosek?

Hiptropu słuchają gimbanany
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-10-20, 15:46
@Anaal Nathrakh
Ja po twoim nicku twierdzę że lubisz sprośne rzeczy : )
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2012-10-20, 16:52
Anaal Nathrakh napisał/a:

Wniosek?

Hiptropu słuchają gimbanany



to jak nazwiesz 25 latka walczącego w internecie ?
Zgłoś
Avatar
Ibaka 2012-10-20, 22:27
Muzyka to muzyka, na chuj drążyć temat

O gustach się nie dyskutuje, chuje.
Zgłoś
Avatar
Crowlet 2012-10-21, 11:26 1
Anaal Nathrakh to taki zespolik, zajebisty swoją drogą. Tak czy siak, pierdolicie wszyscy. Wierzcie mi, że da się to wszystko pogodzić. Sam słucham od death metalu, przez bluesa do hip hopu i nie staram się hejtować gatunku. Hejtuję chujowych przedstawicieli danego gatunku. Jest denny metal i jest denny hip hop. Btw. ciekawy jestem, czy dożyję dnia, kiedy takie miśki jak Wy przestaną się spinać o gust.
Zgłoś