18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Świeżutka historia z jednego z warszawskich akademików, przyniesiona mi przez narzeczoną.

Słowem wstępu.
W owym akademiku są pokoje 3 osobowe w łączniku ze wspólną łazienką. W jednym mieszkają trzy Polki, w drugim trójka studentów na wymianie. Dwóch Rosjan i Azer.

Historia właściwa.
5 na 6 mieszkańców obu pokojów dziwiła obecność butelki i ciągle zachlapana podłoga. Po czasie wykapowali, że Azer-kozojebca podciera dupsko ręką, myje ją tą wodą (używając mydła dziewczyn) i wyciera się w nie swój ręcznik (bo go nie ma). I tak od września tamtego roku.
Póki co wlali mu do butelki Cillit, bo od razu będzie ręka pachnieć, ale dostałem zlecenie na dostarczenie z laboratorium jakiegoś bezwonnego rozpuszczalnika

Posłowie.
Ruscy do tej pory nie przekonali go do wódki, woli modły...
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-11, 14:54
Coś mi się mignęło fajne zdjęcie z białymi plamami, jak sądzę perhydrol, czyli woda utleniona. Znam osobiście łba, który tankował perhydrolem te śmieszne kible na wodę w kościołach, nawet afera w gazecie o tym była bo katole dostali białych wyprysków na łapach i czołach
Zgłoś
Avatar
poprostuadzia 2013-04-11, 15:11
Mieszkam już 5 rok w akademiku i z tego co wiem to ciapaty nie może dotknąć ręką swoich stref intymnych, dlatego ta woda w butelce jest po to, żeby dupsko podmyć al'a bidetem z butelki po prostu ją naciskając.
Zgłoś
Avatar
generalissimus 2013-04-11, 15:13 1
Ło matko.. Tak kombinujecie, a pogadać to nie łaska??!!

żartowałem.

w moim akademiku to samo- w kiblach butelki. dopóki nie wiedziałem ocb, myślałem, że może sprzątaczki do czegoś ich używają, ale jak poznałem tajemnicę, w każdej butelce którą napotkałem znajdował się kiep. Ponadto mój znajomy dolewał im czegoś, nie wiem co to, ale myślę że ocet też powinien załatwić sprawę. albo rozpuszczona sól.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-04-11, 16:39
@poprostuadzia: prawą ręką się podetrzeć nie może.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-04-11, 17:10
od srajtaśmy hemoroidy się robią, może dobrze robi podmywając, na starość nie będzie mu wyłazić jakaś opuchlizna z rowa.
Zgłoś
Avatar
pattros 2013-04-11, 17:18
Z tego co wiem to gdzieś tam w krajach gdzie wolą zapinać kozy, jest taki zwyczaj że się zawsze podmywa lewą ręką, dlatego nie je się nią posiłku.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2013-04-11, 17:46
Jack Daniel's napisał/a:

Posłowie.
Ruscy do tej pory nie przekonali go do wódki, woli modły...


Yyy, ruscy posłowie?
Zgłoś
Avatar
Skasik 2013-04-11, 18:11 1
Czy admini mogą rozdawać warny za używanie słowa "polaczki" ?
Zgłoś
Avatar
erni13 2013-04-11, 18:43
Dziwne, znam kilku Azerów i chleją ostro jak ruscy. Gadają po rusku i wgl... Ba, mam bardzo dobrą koleżankę z Azerbejdżanu i zauważyłem że oni podchodzą do swojej religii jak my...
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2013-04-11, 18:45 1
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:


Yyy, ruscy posłowie?



Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-11, 19:13
Skasik napisał/a:

Czy admini mogą rozdawać warny za używanie słowa "polaczki" ?



A co boli dupsko, poliaczku?
Zgłoś
Avatar
Given 2013-04-11, 19:27
Inaczej, czy moderatorzy/admini moga rozdawac bany za napinanie i nazywanie "polaczkami"? Kozak w necie pizda w swiecie...
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-11, 20:13
Given napisał/a:

Inaczej, czy moderatorzy/admini moga rozdawac bany za napinanie i nazywanie "polaczkami"? Kozak w necie pizda w swiecie...



Mogą, ale nie rozdają, bo nie ma tego w regulaminie, poliaczku. Poliaczki to wszystkich by pobanowali najchętniej.
Zgłoś
Avatar
ElManiure 2013-04-11, 20:50
proponuje trochę wieprzowinki zmielić w blenderku i porozstawiać trapy na kozo-jebce
Zgłoś
Avatar
A................h 2013-04-12, 0:20
Jack Daniel's napisał/a:


Byś się kurwa nauczył czytać ze zrozumieniem w gimnazjum, to byś wiedział, że nie ona, tylko jej znajome z roku...
Moja mieszka u mnie w kuchni.



Nie martw się. Pewnie od czasu do czasu i tak przenosi Ci trochę tego ciapatego gówna na ryj.
Zgłoś