18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ślub cywilny u kacapów.
magilla1984 • 2024-08-07, 17:16
pazuzu napisał/a:

W rosyjskim mieście Błagowieszczeńsk SOBR aresztowało pana młodego oskarżonego o napaść na przechodnia podczas ceremonii ślubnej. Panu młodemu grozi do 10 lat więzienia, panna młoda jest świadkiem w sprawie, a para spędzi miesiąc miodowy w areszcie śledczym."



Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-07, 20:51 3
Widziałem coś takiego w moim mieście, na żywo. Policjanci wywlekli lokalnego złodziejaszka z bramy, naprzeciwko której w knajpie zaczynało się wesele. Prawilny pan młody zobaczył tę akcję i wydarł mordę w stylu "Wy kurwy jebane! We dwóch na jednego? To chodźcie po mnie, chuje!". No i namówił. Wezwali wsparcie, podjechały dwa cywilne radiowozy plus jedno Ducato, do którego ładowali pana młodego, pannę młodą, teściowe i część gości weselnych. Było to jedyne wesele, które zakończyło się jeszcze przed 17:00. Dareczek, właściciel knajpy, był nawet zadowolony, gdyż przytomnie skasował tych ciuliz góry.
Zgłoś
Avatar
vladpalovnick 2024-08-07, 20:54 1
Napadł na przechodnia ma ceremonii ślubnej?
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-08-07, 21:02 1
tolek01 napisał/a:

a kto wie czy gosciowi dupe właśnie nie uratowali przed spierdoleniem sobie życia



Prędzej pannie cipsko uratowali, bo by chłop napierdalał po mordzie dzień w dzień jak typowy kacapski gieroj po ślubie...
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-08-07, 22:38 1
pazuzu napisał/a:

stanowski "wkręcił" tyłu ludzi bo nikogo nie zdziwiło że współpracuje z pis. Prawdziwy prank to by się udał jakby ludzie się nabrali że współpracuje z lgbt albo lewicą.



Stanowski nie jest lewackim pajacem dlatego wkrętka w tamtą stronę by nie przeszła...
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-07, 22:54 1
mariusz3pl napisał/a:

Stanowski nie jest lewackim pajacem dlatego wkrętka w tamtą stronę by nie przeszła...



No właśnie, czyli wkręta w stronę pisu nie była udana bo jak widać i tak wszyscy sądzą ze jest powiązany z pisem
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-07, 22:55 1
Ale Stanowski brał morze kasy od pisu, stąd jest milionerem. To szmata pisowska.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-08-07, 22:56 1
pazuzu napisał/a:

No właśnie, czyli wkręta w stronę pisu nie była udana bo jak widać i tak wszyscy sądzą ze jest powiązany z pisem



Była bo łyknęli a łyknęli bo tak jak wcześniej napisałem.

[ Dodano 2024-08-07, 22:58 ]
smc napisał/a:

Ale Stanowski brał morze kasy od pisu, stąd jest milionerem. To szmata pisowska.



Eeetam ocean
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-08-07, 23:24 1
Trzeba być koksem żeby mieć taki zjebany pomysł na ślub, rozumiem że małżonka uwierzyła bo głupia albo ustawili to pod "super" pomysł ślubny pod film, ale żeby ktoś z sadola w to uwierzył? Wpada granda przebierańców w pedalskich skarpetkach i adidaskach w dziwnych mundurach nie policyjnych ani wojskowych i mówią że są milicją, gra aktorska słaba i nikt nie ma broni palnej a wszyscy ubrani jakby to była jakaś akcja pustynna burza.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-07, 23:37 2
Panmłody też zestresowany, to jego pierwsza ustawka.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-08, 0:37 1
Fajnie wyszło z tym cytatem w opisie filmu.
"SOBR aresztowało pana młodego oskarżonego o napaść na przechodnia podczas ceremonii ślubnej"
zamiast
"podczas ceremonii ślubnej SOBR aresztowało pana młodego oskarżonego o napaść na przechodnia"

Na wstępnie czytamy "pazuzu napisał" i wtedy ma to sens.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2024-08-08, 7:06 1
Podczas ceremonii napadł czy podczas ceremonii aresztowali ? Czy jedno i drugie
Zgłoś
Avatar
NapalonaFrytka 2024-08-08, 8:17 3
Tia już widzę jak za byle napaść w tym plemieniu gwałcicieli, morderców i złodziei, ściąganych jest aż 6 typa żeby zabrać jakiegoś wafla
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-08-08, 9:27 2
pazuzu napisał/a:

... oskarżonego o napaść na przechodnia podczas ceremonii ślubnej...



Napadł na przechodnia podczas ślubu... Ten przechodzień to chyba ktoś ważny....
Zgłoś
Avatar
Radian1 2024-08-08, 15:05
pazuzu napisał/a:

oskarżonego o napaść na przechodnia podczas ceremonii ślubnej



Ja się zastanawiam, jak on dał radę podczas ceremoni ślubnej napaść na jakiegoś przechodnia.
Zgłoś
Avatar
N0laan 2024-08-08, 15:21
wystarczy jak cipka krzyknie "mój ci on , mój ci on"
odrazu oddadzą rycerza właściwej księżniczce
Gimbusy nie znają, a czekaj nie ma już gimbusów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie