18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
brojek_88 2013-04-28, 19:17
@ Rufus_0077

ano Kunowice, często tam stawiają to gówno na samym wjeździe. Kilka kilometrów od Słubic
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-04-28, 19:18 1
A tak w ogóle co to za kraj że stoi sobie fotoradar sam i nikt go ni zajebał jeszcze?
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-04-28, 19:22 3
Pan mieszkaniec urywa dupę bystrością i elokwencją.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-04-28, 20:23
sauerps napisał/a:

za nękanie tych nierobów i naciągaczy zawsze browar


Moja krew!

Browar za Emila
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-04-28, 21:03 8
MrGeohot napisał/a:

ten fotoradar stał w miejscowości "Kunowice" na wylocie w strone Słubic. Jestem dokładnie ze Słubic.. ten radar stoi tam prze zajebiście często. Typowa maszynka do robienia pieniędzy. Pierdolone złodzieje.



stary kup sobie wiatrówkę. ja mam taką z hatsana 5,5 mm śrut
i zawsze wożę w aucie (lunetka jest) ze 100 metrów bezpośrednie trafienie bolcem do polowania na bażanty powinno ładnie unieszkodliwić taką machinę. wypróbuje jak tylko znajdę wyżej wymienione ustrojstwo gdzieś i materiał wrzucę na sadola powaga.
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2013-04-28, 21:15 1
@Shaggy93

a po jaki chuj? jutro i tak kupią nowy fotoradar... a za czyje pieniądze? oczywiście PODATNIKÓW!
Zgłoś
Avatar
suchysbc 2013-04-28, 21:32
Słubice - moje miasto....



Ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-04-28, 22:19 1
@Shaggy93

Jakaś wyjebana w kosmos wiatrówka jak ma skuteczną donośność 100 metrów i jeszcze robi obiektywowi krzywdę . Sztucery się na tyle przestrzeliwuje, a Ty tak wiatrówką strzelasz na 100 metrów bez dwójnogu/trójnogu i pewnie w pozycji stojącej do obiektywu snajperze. Z tego cuda to co najwyżej możesz trafić w puchę z pozycji leżącej jak masz dobre oko, oczywiście z lunetą.
Zgłoś
Avatar
Sinner01 2013-04-28, 23:42
Słubice jakie sławne
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-04-29, 10:00
Abdulan napisał/a:

@Shaggy93

Jakaś wyjebana w kosmos wiatrówka jak ma skuteczną donośność 100 metrów i jeszcze robi obiektywowi krzywdę . Sztucery się na tyle przestrzeliwuje, a Ty tak wiatrówką strzelasz na 100 metrów bez dwójnogu/trójnogu i pewnie w pozycji stojącej do obiektywu snajperze. Z tego cuda to co najwyżej możesz trafić w puchę z pozycji leżącej jak masz dobre oko, oczywiście z lunetą.


military-zone.sklep.pl/p101,hatsan-125-stg-5-5-mm-quattro-trigger-sas-...
zbadaj sam z 70 m ok przebija puszke przez denko na wylot. trafienie w to szkiełko zneutralizuje takowy fotoradar. ale faktycznie nie pomyślałem że nowe kupią za nasze pieniądze.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-04-29, 10:12
Shaggy93 napisał/a:


military-zone.sklep.pl/p101,hatsan-125-stg-5-5-mm-quattro-trigger-sas-...
zbadaj sam z 70 m ok przebija puszke przez denko na wylot. trafienie w to szkiełko zneutralizuje takowy fotoradar. ale faktycznie nie pomyślałem że nowe kupią za nasze pieniądze.



Puszka to alu, denko twardsze, ale idzie przebić śrutem przy zasięgu skutecznym, z obiektywem na 100 metrów trzeba mieć niezłe szczęście. Dodatkowo przy 100m już nieźle opada, jak jest wiatr to też potrafi zmienić tor śrutu i wytrącić energie, wypadałoby pobawić się w regulacje . 17J to do 50-60 metrów jeszcze strzela, powyżej to już tylko FAC.
Zgłoś
Avatar
Luis 2013-04-29, 14:39
eh fotoradar jest po to aby chronić przed wypadkami i nakurwianiem po naszych dziurawych drogach, gdzie łatwo w coś przypierdolić. To, że ustawili go nieprawidłowo- jak dla mnie spoko, kierowca nie ma zwalniać w odcinku gdy stoi fotoradar, tylko kurwa w ogóle ma nie zapierdalać. Nie rozumiem oburzenia: nie widać radaru, oh oh zapierdalałem i mi zdjęcie zrobił. I słusznie!
Zgłoś