18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Słusznie brutalny policjant
B................n • 2015-02-05, 14:19
Policjant brutalnie potraktował kobietę aresztowaną za prowadzenie po alkoholu. Jak najbardziej browar dla policjanta. Każdego zachlanego za kółkiem powinni pałować i potraktować jak ścierwo.

Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2015-02-05, 17:56
Dlaczego policjant ma zachowywac sie uprzejmie w stosunku do ludzi, ktorzy lamia prawo i byc moze sami zachowywali sie nieprzyzwoicie i agresywnie? Ktorzy mogliby stworzyc zagrozenie zycia? IMO prawidlowa reakcja policjanta, z kazdym przestepca powinno sie postepowac podobnie.
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-02-05, 17:58
Według mnie, każdy naćpany albo zachlany wsiadający za kółko powinien być traktowany jak potencjalny morderca i sądzony za usiłowanie zabójstwa.
Zgłoś
Avatar
Servis 2015-02-05, 18:32
Potknęła się, nie wiem o co wam chodzi ;]
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2015-02-05, 18:45 2
Dlaczego nikt nie założył, że ten policjant to po prostu głupi kutas, który tak traktuje wszystkich więźniów? Akurat wyszło tak chujowo, że będzie miał przejebane przez pijaną babkę, ale może to karma?
A w ogóle, każdy jest niewinny, dopóki się nie udowodni mu winy. To jest taka chora polska mentalność, że wyroki wydaje się na ludzi zanim cokolwiek się człowiekowi udowodni. I Nie, nie bronie tutaj kilku pojedynczych przypadków gości, którzy łamią prawo, a potem chuja można im udowodnić. Mówię tutaj o takich akcjach, że kogoś aresztują, typ dostaje wpierdol na przesłuchaniu, a potem się okazuje, że zgarnęli nie tego człowieka.
Zgłoś
Avatar
Bakaczo2 2015-02-05, 18:46 2
Toż to łamanie prawa! Stróż prawa łamie prawo!? Sam powinien sobą tak przyjebać hipokryta pierdolony.
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-02-05, 18:53
Bakaczo2 napisał/a:

Toż to łamanie prawa! Stróż prawa łamie prawo!? Sam powinien sobą tak przyjebać hipokryta pierdolony.



Nie spinaj się tak bo ci żyłka w dupie pęknie. Dobrze zrobił skoro pijana prowadziła. Jak nie pomagają ostrzeżenia to wpierdol i tyle.
Zgłoś
Avatar
trabus 2015-02-05, 19:04
No faktycznie jak ktoś jechał najebany samochodem to można zgarnąć nie tego człowieka. W sumie logiczne. Niektórzy skurwiele jeżdżą samochodami z kierownicą po złej stronie dla podpuchy
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-02-05, 19:05 1
BlckSn napisał/a:



Nie spinaj się tak bo ci żyłka w dupie pęknie. Dobrze zrobił skoro pijana prowadziła. Jak nie pomagają ostrzeżenia to wpierdol i tyle.



A ja myślałem, że sądy są od wymierzania sprawiedliwości?

Głupi jesteś po prostu.

Co się dzieje, jak się psom pozwala na zbyt wiele...
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-02-05, 19:11 1
Cytat:

A ja myślałem, że sądy są od wymierzania sprawiedliwości?



No proszę Cię, sądy zbyt wolno działają albo w ogóle nic nie robią. Taki profilaktyczny wpierdol. I gdyby nie te "psy" to żylibyśmy w chaosie. Są jebnięte jednostki ale generalizowanie to przesada. Ja jestem za jak największymi prawami dla policjantów. Kto nie ma nic na sumieniu nie musi się bać.
Zgłoś
Avatar
Limp666 2015-02-05, 19:17
Zajebała jak Dzik w paśnik
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-02-05, 19:20 1
BlckSn napisał/a:


No proszę Cię, sądy zbyt wolno działają albo w ogóle nic nie robią. Taki profilaktyczny wpierdol. I gdyby nie te "psy" to żylibyśmy w chaosie. Są jebnięte jednostki ale generalizowanie to przesada. Ja jestem za jak największymi prawami dla policjantów. Kto nie ma nic na sumieniu nie musi się bać.



Po pierwsze - to nie jest sytuacja z PL.
Po drugie - jak sądy nie wyrabiają to trzeba to naprawić.
Po trzecie - co miały na sumieniu te babki, którym zrobili przeszukanie?

Według twojej logiki powinny jeszcze dostać profilaktyczny wpierdol na zaś.
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-02-05, 19:32
Wiem, że nie sytuacja z PL. Sądy nie wyrabiają i nie będą wyrabiać bo mamy za mało sędziów i prokuratorów. Co do trzeciego nie czytałem. Profilaktyczny wpierdol powinien obejmować jedynie pijanych/przećpanych kierowców
Zgłoś
Avatar
P................i 2015-02-05, 19:35 4
dlaczego nie mógł jej jebnąć? bo takie jest prawo, i teraz babka ma podstawę domagać się kolosalnego odszkodowania a koleś będzie pracował w mc donaldzie, czyli tam gdzie powinna pracować większość naszej policji,

aha, i jak mnie okradną to TAK, przyjdę na policje, tak, bo takie jest prawo, że ja złodzieja nawet jakbym znał to właśnie po to są służby żeby się tym zająć, i to nie jest argument, że komuś nie podoba się jakość wykonywania pracy policji, to już nie mam z nich korzystać,
Zgłoś
Avatar
_Radzias 2015-02-05, 20:02 1
Większość sądzi ,że policja działa jak ta w bajkach.Na sam widok wiele osób się obsrywa jak widzi policemana,szczególnie JP 100%. Kiedyś jak zgarnęli nas z ronda starzyńskiego to do radiowozu fruwaliśmy...Pytania były na komendzie,gdzie de facto znaleźliśmy się dlatego ,bo ktoś nas podjebał za rzekome pobicie i kradzież.
Zgłoś
Avatar
dawidhyl 2015-02-05, 20:18
Komu ona krzywde zrobiła?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie