18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Słuszny komentarz
szympas1 • 2014-02-13, 21:30
Przeglądając jeden z patriotycznych profili na facebooku natrafiłem na świeżutki obrazek i bardzo ładny komentarz.



Marszałek to zaakceptował więc do boju bracia o Wielką Polskę
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-14, 6:47
Czo on pisze, po kiemu on pisze?!
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-02-14, 8:36 1
Śmiesznie się czytasz niektóre komentarze powyżej od osób które nawet zapewne nie potrafią zdefiniować nazizmu oraz faszyzmu oraz nie potrafiliby znaleźć nawet 10 kluczowych podobieństw między np. ONRem a tymi ideologiami.
Zgłoś
Avatar
Procentowy 2014-02-14, 16:22 2
xhelioNx napisał/a:

Polaków nie nauczyła historia że nacjonalizm prowadzi do samych złych rzeczy.



Jak niby dbanie głównie o interesy swojego kraju może prowadzić do samych złych rzeczy? Tak zdroworozsądkowo to każde państwo powinno dbać o swoje podwórko, a politykę zagraniczną prowadzić na zasadzie strat-korzyści.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-14, 17:49
Ano może. Nacjonalistyczne postawy na arenie międzynarodowej nie prowadzą koniecznie do dobrych efektów, nacjonalistyczne często gęsto ekscesy wewnętrzne również wpływają destabilizująco na kraj jesli maja odpowiednią skalę bo żaden KRAJ nie jest JEDNONARODOWY. Dlatego nacjonalizm zwykle nie prowadzi do niczego dobrego. Już oczywiście pomijając takie detale jak to, że dzisiejsi tak zwani "narodowcy" (czyli gimby w większości) "dla dobra" swojego kraju najchętniej wywieszali by wszystkich urodzonych przed okrągłym stołem bo to komuchy.
Zgłoś
Avatar
Procentowy 2014-02-17, 21:48
Nie mówmy o skrajnościach bo da się być nacjonalistą bez nadzierania ryja na ulicy "murzyni won do Afryki!". Fakt faktem, żadna ideologia nie jest perfekcyjna bo na wszystko trzeba patrzeć przez pryzmat logiki i własnego zdrowego rozsądku.
Zgłoś