18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
pharmasone 2024-05-20, 22:15 1
uszkodzona puszka/mocowanie w polsce robia to samo
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2024-05-20, 23:09
To tylko ta piękna Rosja którą tak na YT pokazują (Głównie Moskwe) - Polsko - Rosyjscy influencerzy - którzy tam wyemigrowali, taka kolorowa, brawna, przaśna i zwykła Rosja.
Zgłoś
Avatar
Blazekrl 2024-05-21, 19:13
Tutaj nic dziwnego się nie dzieje, sam kilka razy rozjebałem pojemnik, bo spółdzielnia nie chciała postawić nowego pojemnika, bo np. był tak zniszczony, że uniemożliwiało to jego załadowanie, co widać zresztą na filmie, że spada z wideł. Pewnie nie raz się z nim męczyli i taki to efekt. Niech teraz mieszkańcy zapierdalają z łopatami Kierowca nagrywa cały cyrk, żeby mieć podkładkę, żeby go nie wyjebali z roboty. W Polsce dalej ludzie mają ekipy śmieciarek za parchów i traktują jak meneli i żuli, co zresztą widać po komentarzach pod filmem. Wysrałem swoje żale, teraz idę blokować ruch na osiedlach
Zgłoś
Avatar
Kirku34 2024-05-21, 23:51
Tak skurwiele robią też w polsce.
Zgłoś