18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Smalec z psa
PoMaluchu • 2013-12-09, 20:18
Mówią, że nie ważne co i nie ważne gdzie, a ważne z kim, albo z kogo:)
Dla wielbicieli psów, w tym mnie, może to trochę zniesmaczyć, ale o to w końcu tu chodzi:)



Jak było, to było na chuj drążyć
szukałem, nie znalazłem
Nie wiem czy dobry dział wybrałem, jak coś to Panie admin
Zgłoś
Avatar
matig 2013-12-10, 20:42 2
ale robią afere.... , zajeli by sie lepiej ludźmi a nie ochroną psów
Zgłoś
Avatar
tomek1491 2013-12-11, 0:52 24
Kurwa, ludzie, masakra, jeśli ktokolwiek z Was ma powyżej 20 lat i miał/ma rodzinkę na typowej wsi, tzn. takiej jak to kiedyś były, gospodarka ok 10-20ha, stary ursus, krowy, swinie, to załoze sie ze wiekszośc jadła smalec z psa nie wiedząc o tym. To było na porządku dziennym, nadal na wsiach niektórzy to robią. Wieś jest specyficzna, ma swoje tajemnice. Przejdźcie się do dziadków i spytajcie kto na wsi ma broń. 90% gopodarstw posiada broń. jak nie stare ppsh, jakies pistolety to i AK47 nawet. O granatach nie wspomnę. I na wsiach nigdy nie było paniki ptasiej grypy. Jednego dnia rolnikowi padło 1000 kurczaków, zakopywał, kupował nowe i od nowa hodował. Nic ne było nagłasniane, swinie jadly ziemniaki, pokrzywy, a teraz? Strach zjeść mięsa kupnego chyba ze od babci swinke zdrową.

jeszcze mała anegdotka, u mojej babci pies zarazil sie wscieklizna od lisa, wzielismy go na dwukółke za łancuch, wywiezlismy do lasu, jeden strzał z kbksu, potrząsł sie i padł, przykrylo sie mchem i koniec tematu.
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-12-11, 2:17 5
Ojj tam ja jak przeziębiony byłem to wpierdalałem borsuczy smalec i faktycznie, człowiek znacznie szybciej wracał do zdrowia, jak na samych etopirynach itp.
Poza tym jak to kurwa jest świnię można najnormalniej w świecie ubić, a psa czy kota już nie ?
Trochę to pojebane, pewnie połowa dziadków ze wsi jest w takim przypadku kryminalistami
Może mi ktoś powiedzieć jakie można ponieść konsekwencje uboju takowego pieska ?
Zgłoś
Avatar
gonzales1988 2013-12-11, 2:19
ta Pani powinna być adminem Sadistica!!!
Zgłoś
Avatar
powyłamywany 2013-12-11, 3:08
Karina Schwerzler została zgłoszona fejbókowi
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-12-11, 6:31 1
Ale jaja, smalec z psa haha. Rozjebało mnie to:) Fajnie tam mają w Świętokrzyskim, podoba mi się zmowa milczenia - OMERTA!
Zgłoś
Avatar
Lysack 2013-12-11, 6:49 1
Co za różnica czy z psa czy ze świni? Zwierzę to zwierzę. Jeśli te psy są hodowane do tego celu lub przetapia się na smalec bezpańskie psy, które i tak zginęłyby pewnie pod kołami samochodu czy zamarzły gdzieś w lesie, to w czym problem? Dopóki nie zabiera się dzieciom ich pupilków, to nie widzę w tym nic złego.

Węszenie skandalu w tym przypadku zalatuje trochę hipokryzją.
Zgłoś
Avatar
sirbaqu 2013-12-11, 7:52 2
Ale frajerska tv odrazu z psami przyjechali za psy! i odbiora mu chleb jego sposob na kase...
Zgłoś
Avatar
sevenbrother 2013-12-11, 8:57
Ajjj staroć, mieszkam kilka km od Radoszyc, było o tym głośno swojego czasu
Zgłoś
Avatar
castagir 2013-12-11, 9:35 1
Jedna kara dla tych pierdolonych znachorów-rzeźników: śmierć i przerobić na mydło, a reszta na nawóz
Bo to ta moherowa ciemnota wierzy w takie zabobony, ze takie rzeczy przywrócą im zdrowie, a może i młodość.

Jak dla mnie całe to pokolenie powojenne jest najbardziej haniebną generacją w całej historii Polski. Widzę to po swojej babce i innych starszych ludziach.
Nie wszyscy, bo akurat mój dziadek był zajebisty.
Zgłoś
Avatar
wlochi 2013-12-11, 13:14 4
@castagir
pokolenie powojenne musiało radzić sobie w czasach, w których prędzej byś sie posrał niż przeżył. haniebna generacja w historii całej Polski to właśnie tacy ludzie wymądrzający się i oceniający inne pokolenia na bazie swojej, często żałośnie niskiej, wiedzy.

a jak już ktoś powiedział, jak serio kogoś nie wzrusza śmierć głodowa tysięcy ludzi czy serio życie poniżej poziomu doń niezbędnego, a płacze za pieskami ;(((( to serio ma coś z deklem i to powaznie.
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-12-11, 14:26 1
Sam doświadczyłem, ze psi smalec pomaga na grypę i przeziębienie. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale jak chorowałem za dzieciaka to nieraz mi to pomagało.

Poza tym ktoś tam dobrze napisał, wieś rządzi się swoimi prawami. Ale to szkoda sie nad tym rozwodzić, bo kto wie ten wie, a miastowemu szkoda tłumaczyć.
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-12-11, 14:47 1
Blizzard93 napisał/a:

Może mi ktoś powiedzieć jakie można ponieść konsekwencje uboju takowego pieska ?



Mogą dowalić paragraf za znęcanie się nad zwierzętami: do 2 lat, do tego grzywna za handel produktami spożywczymi bez badań sanepidu no i ze skarbówki za prowadzenie niezarejestrowanej działalności gospodarczej.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-12-11, 14:51 1
Coz za marnotractwo psa... Przeciez wykorzystac mozna jeszcze futro, kosci i miesko z ktorego mozna ugotowac gulasz. Jedyne co w psie trzeba wyrzucic to gruczoly odbytowe.
Zgłoś
Avatar
chudy324 2013-12-11, 15:24 4
Masakra ludzie obudźcie się, co komu przeszkadza smalec z psa? jak ludziom smakuje, czy tam wierzą, że jest zdrowy to niech jedzą. Psów jest i tak za dużo. A taki za tłusty to i tak się do niczego nie nadaje. Pozdro dla normalnych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie