18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Vanrael 2013-06-07, 22:25
ja pierdole... za takie pieniądze to lepiej sobie porządny motór kupić... przynajmniej człowiek wygląda
Zgłoś
Avatar
Newbie2010 2013-06-07, 22:41
Bez sensu. Chętnie bym się przejechał.

A panowie tam wyżej widzę, że rozpoznają dźwięki sportowych litrów. Szacun.
Zgłoś
Avatar
rozyk 2013-06-07, 23:38
nigdy nie rozumialem wsadzania fajnego silnika do takich gowien jak smart albo maluch
Zgłoś
Avatar
Jaco4a 2013-06-07, 23:54
Po sposobie w jaki je używa, sprzęgło długo mu nie wytrzyma.
Zgłoś
Avatar
Piortuś 2013-06-08, 1:02
Nawet jak by miał dwa tysiące koni, to dalej będzie smartem ,_,
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-06-08, 11:13
Ciekawe, czy oprócz palenia opon, daje się tym wynalazkiem coś innego robić. Bo to raczej pojazd dla mistrza prostej.
Zgłoś
Avatar
Comanche 2013-06-08, 13:27
1.3cc 15v V7 taak, te silniki były dobre, z resztą jak widać. Smarty ogólnie były dobre, dlatego tyle czasu poświęcili im w TOP GEAR
Zgłoś
Avatar
Beniamin 2013-06-08, 21:16
Widzę sami znawcy motoryzacji.

Smart jest mały, ale bardzo dobrze ma rozłożoną masę własną i raczej się nie wywróci.
Po 2 z tyłu można nałożyć naprawdę szerokie kapcie.
Po 3 to nie jest gówno, i powiem wam że bardziej bezpieczne od nie jednego sedana.

Konstrukcja oparta na klatce bezpieczeństwa, pokryta panelami z tworzywa. Po 1 przy lekkiej stłuczce kupujesz panel za grosze pare min i auto jak nowe. Po 2 zero rdzy. Po 3 bardzo bezpieczne, jedyne auto w tej klasie (nawet lepsze od Clio) gdzie pow. 60 km/h po uderzeniu w mur otworzą się drzwi a nogi są całe.

Kto tym nie jeździł to nie wie. Jak ktoś pisał mały ale wariat i uwierzcie mi, może facet wygląda w nim smiesznie ale jest duża frajda z jazdy.

Smart Roadster wchodził w limitowanych wersjach np z silnikiem od Hayabuzy Polecam
Zgłoś