18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kaelem 2013-07-20, 17:51 4
Urodziłem się w Mońkach:) hue hue hue. Dobrze, że nastały czasy kiedy ludzie rozumieją, że korzenie są najważniejsze, tak jak i te bardzo szczegółowe, jak i te szersze. Kiedyś za małolata to była lipa pochodzić ze wsi, teraz to mnie jebie szczerze, kocham wieś i na nią na pewno wrócę, dzieci będą zdrowsze, ja już nie bardzo. Co się martwisz, co się smucisz, ze wsi jesteś, na wieś wrócisz. Antek i szwagier zawsze mnie bawili, nawet nie wiedziałem, że ziomki;) Piwo i piona!

A powiem jeszcze, że jak człowiek do pracy to tylko ze wsi, mieszczuchy bez wojska obić o kant dupy, do niczego, 1 na 100 to sukces. Reszta zwei linke hande haben.
Zgłoś
Avatar
Dikson 2013-07-20, 18:52
co racja to racja. proste chłopi i mnie im tam się rozśmieszyć udaje. piwko.
Zgłoś
Avatar
orzech1991 2013-07-20, 19:31
mam takie same głośniczki jeeeeeee!!
Zgłoś
Avatar
fazzie 2013-07-21, 1:44 2
rockface123 napisał/a:

Więcej takich zwykłych szarych normalnych ludzi, wyjebać do pieca te gwiazdki internetu święcące mordą przed kamerą za pieniądze swoich rodziców.



Ta, prosty humor dla prostych ludzi...
to ja juz wole tych pedałów z abstrachuje
Zgłoś
Avatar
r................l 2013-07-21, 7:41
wszystko fajnie, pozytywnie i nawet browar się nalezy, szkoda tylko, że nie są wogóle zabawni.
Zgłoś
Avatar
Kozar 2013-07-23, 19:24
Ani jeden filmik nie jest ich pomysłem, w cienki sposób odgrzewają lepsze lub gorsze stare kawały. Taki yotubowy Bongman
Zgłoś
Avatar
Sołtys 2013-07-27, 17:06
Nie lubię Moniek, 2 razy zabrali mi dowód - Policja wyjątkowo nadgorliwa. Za szwagrów jednak piwo
Zgłoś