18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 15:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:50
Avatar
psyho922 2014-04-25, 19:20
w sumie brzeg nie opodal , po za tym ewidetnie widać że fale do brzegu płyna tak że wystarczyło nie panikować i by żył .

______________

chcę odwiedzić harda
Zgłoś
Avatar
Chrumczoł 2014-04-25, 19:50
@Rax "ogladanal"? Polska język trudna język?
Zgłoś
Avatar
OtwarcieZłamane 2014-04-25, 20:36
Widać że jakieś czarnuchy w tych łodziach płyną bo nie pomogli dlatego że boją się wody małpy jedne
Zgłoś
Avatar
n0skill 2014-04-25, 23:00
RagicMabbit napisał/a:

Straszna śmierć, powolna z świadomością tego co się dzieje.

Donald czytasz to?


specjalnie sie przejde jutro na policje :-*
nikt nie bedzie moich braci ruszal
Zgłoś
Avatar
greesha 2014-04-26, 1:07
Jesli juz wybierac sposob smierci to utoniecie nie jest najgorsze. Jeden glebszy wdech wody i koniec.
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-04-26, 10:12 1
@adek
@chrumczol

lingwisci pierdoleni od siedmiu bolesci literowki w zyciu nie widzieli? a to ze nie uzywam polskich znakow i jebie mnie interpunkcja to juz nie boli?

wiem, nie mieliscie pomyslu na koment, ale na szczescie zrobilem blad, jak cos moge ich robic wiecej, to dostaniecie wiecej piwek
Zgłoś
Avatar
Silver.Surfer 2014-04-28, 15:07
Rax napisał/a:

@up jakby kamerzysta rzucil sie na ratunek to bys tego nie ogladanal...

i bys tego nie skomentowal...

wiec tez bys nic nie zrobil



Idąc dalej tym tropem. Gdyby nie kamerował to mógłby uratować tych ludzi a ja bym nie obejrzał filmiku. Ja bez filmiku bym się obszedł (zawsze są ruscy na drogach), ale gorzej dla nich.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów