18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Śmierć poprzez orgazm.
/dev/null • 2013-01-20, 15:23
Młoda kobieta kochając się z mężem dostała takiego orgazmu, że umarła. Ale to nie mąż doprowadził ją do tego stanu, lecz nieznany specyfik, który wcześniej zażyła

To był seks jej życia! Niestety, ostatni! Zaledwie 23-letnia mieszkanka Zimbabwe zmarła podczas uprawiania seksu z mężem. Z jego zeznań wynika, że przyczyną śmierci kobiety było „zbyt dużo przyjemności seksualnej”.

Ale tak naprawdę to nie mąż, z zawodu nauczyciel, swoimi technikami doprowadził młodą żonę do ekstazy. Kobieta tuż przed wskoczeniem pod kołdrę zażyła nieznany środek, mający zwiększyć erotyczne doznania.

Specyfik przyniosła do domu sama kobieta. Dostała go od miejscowego znachora. Powiedziała mu, że potrzebuje czegoś odlotowego, bo dotychczasowy seks z mężem raczej ją rozczarowuje. Specyfik zagwarantował jej odlot. W zaświaty.


źródło: fakt.pl
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-01-21, 11:15
Tym specyfikiem było mydło.
Zgłoś
Avatar
tuchajbej33 2013-01-21, 11:19
też jesz mydło ??
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-01-21, 11:39
Znachor dał jej AIDS w tabletkach ? Nawet szybciej działa
Zgłoś
Avatar
tommy30 2013-01-21, 11:44
Baby nie przeruchasz??? Całe życie w kłamstwie
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-01-21, 12:01
źródło fakt.pl... dziękuję do widzenia piwa nie ma
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-01-21, 12:52 2
Jak mu na chuju zdechła to można powiedzieć,że liznął trochę nekrofilii,chociaż nie wiem,czy jak jeszcze ciepła to nekrofil by pobierał,czy czeka na to aż się trochę klimat ochłodzi,
Czy są tu wśród nas sadystyczni eksperci od nekrofilii i zechcieliby mi wyjaśnić czy nekrofil puka na ciepło czy na zimno a może im to jeden chuj
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2013-01-21, 12:54 3
23 w zimbabwe to już sędziwa kobieta a nie zaledwie
Zgłoś
Avatar
Kmil69 2013-01-21, 14:25
Cytat:

Kobieta tuż przed wskoczeniem pod kołdrę zażyła nieznany środek



To skąd oni kurwa kołdre w zimbabwe wzięli
Zgłoś
Avatar
Gaunt 2013-01-21, 15:20
@jestę żydę
na ciepło i zimno
Zgłoś