18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 10:39
Avatar
shoe5maker 2020-11-19, 11:58
Taka robota potrafi być wciągająca.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2020-11-19, 13:11
Chwile poleży i jutro znowu do roboty.
Zgłoś
Avatar
invector 2020-11-19, 15:40
Ten korona wirus staje się coraz bardziej zajadły. Młody chłop i do piachu.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-19, 21:43
Pan_Cernik napisał/a:

"Fabryka drewna" w polskiej nomenklaturze to tartak. To tam wysyła się ścięta drzewa do wstępnej obróbki.
Potem z tartaków wysyła się obrobione drewno do docelowych fabryk, które je dalej obrabiają do własnych potrzeb. Ale i tak te fabryki nie nazywają się "fabrykami drewna".
Więc pewnie nie wiesz, ale piszesz bzdury.



Nie muszę już mu odpowiadać, dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-11-19, 22:28
Pan_Cernik napisał/a:

"Fabryka drewna" w polskiej nomenklaturze to tartak. To tam wysyła się ścięta drzewa do wstępnej obróbki.
Potem z tartaków wysyła się obrobione drewno do docelowych fabryk, które je dalej obrabiają do własnych potrzeb. Ale i tak te fabryki nie nazywają się "fabrykami drewna".
Więc pewnie nie wiesz, ale piszesz bzdury.



A jak nazwiesz fabrykę np sklejki?
Wjeżdża cała Kłoda i jest obrabiana - na liście?
A jak nazwiesz producenta Parkietu - tez wjeżdża całą Kłoda i jest rozcinana na mniejsze elementy potem jest suszone, formatowane
Fabryka Drewna pacanie
Huja się znasz a się wypowiadasz
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-21, 13:24
Pralpunkt napisał/a:

A jak nazwiesz fabrykę np sklejki?
Wjeżdża cała Kłoda i jest obrabiana - na liście?
A jak nazwiesz producenta Parkietu - tez wjeżdża całą Kłoda i jest rozcinana na mniejsze elementy potem jest suszone, formatowane
Fabryka Drewna pacanie
Huja się znasz a się wypowiadasz



O kurwa, jaki ty głupi jesteś. Ja pierdole. Żaden z wymienionych przez ciebie zakładów nie produkuje drewna i jestem niemalże pewien, że nie korzysta się z drewna do produkcji sklejki ani parkietu, bo szkoda drewna i pieniędzy. Reasumując w opisywanych przez ciebie "fabrykach drewna" ani nie przyjeżdża ani nie wyjeżdża drewno. Debil, kurwa maksymalny w chuj. Król debili.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-11-21, 13:43

Masz obejrzyj sobie jak wygląda Fabryka Drewna
Kłody drewna przyjeżdżają w takiej formie z lasu. Następnie widzisz co jest robione
Sam się baranie zaorales
Ten film to mój klient tak jak połowa takich zakładów z tej branży

Rebeliant napisał/a:

O kurwa, jaki ty głupi jesteś. Ja pierdole. Żaden z wymienionych przez ciebie zakładów nie produkuje drewna i jestem niemalże pewien, że nie korzysta się z drewna do produkcji sklejki ani parkietu, bo szkoda drewna i pieniędzy. Reasumując w opisywanych przez ciebie "fabrykach drewna" ani nie przyjeżdża ani nie wyjeżdża drewno. Debil, kurwa maksymalny w chuj. Król debili.





Rebeliant napisał/a:

O kurwa, jaki ty głupi jesteś. Ja pierdole. Żaden z wymienionych przez ciebie zakładów nie produkuje drewna i jestem niemalże pewien, że nie korzysta się z drewna do produkcji sklejki ani parkietu, bo szkoda drewna i pieniędzy. Reasumując w opisywanych przez ciebie "fabrykach drewna" ani nie przyjeżdża ani nie wyjeżdża drewno. Debil, kurwa maksymalny w chuj. Król debili.





Kurwa nie korzysta się z drewna do produkcji parkietu ani sklejki





Rebeliant napisał/a:

O kurwa, jaki ty głupi jesteś. Ja pierdole. Żaden z wymienionych przez ciebie zakładów nie produkuje drewna i jestem niemalże pewien, że nie korzysta się z drewna do produkcji sklejki ani parkietu, bo szkoda drewna i pieniędzy. Reasumując w opisywanych przez ciebie "fabrykach drewna" ani nie przyjeżdża ani nie wyjeżdża drewno. Debil, kurwa maksymalny w chuj. Król debili.





Kurwa nie korzysta się z drewna do produkcji parkietu ani sklejki



Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-21, 14:52
Może i się zaorałem, może nie. Myślałem, że robi się jedno i drugie z odpadów, bo szkoda drewna (ściętego drzewa). Sednem jest, że nie ma fabryk drewna. Drewno powstaje w lasach, a jego obróbką zajmują się tartaki, mowa o semantyce. I dlatego napisałem, że to kacapskie spierdolenie, mając także autora na myśli i jego opis.

No i tobie to kacapskie spierdolenie się dalej udziela, skoro twierdzisz, że istnieją fabryki drewna. Powyżej ci już wytłumaczono.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-11-21, 14:57
Rebeliant napisał/a:

Może i się zaorałem, może nie. Myślałem, że robi się jedno i drugie z odpadów, bo szkoda drewna (ściętego drzewa). Sednem jest, że nie ma fabryk drewna. Drewno powstaje w lasach, a jego obróbką zajmują się tartaki, mowa o semantyce. I dlatego napisałem, że to kacapskie spierdolenie, mając także autora na myśli i jego opis.



W zakładach płyt tzw pazdziochy, czy np mdf, wszędzie jest drewno tylko zmielone.
Co do nazwy fabryka drewna
Sa zakłady drzewne
Zakłady przetwórstwa drewna
Połowa moich klientów ma w nazwie drewno
Np Zakłady Drzewne Zadobrze
Błędna nazwa by była Fabryka Drzewa - takie cos to albo szkółka drzew albo las
Fabryka drewna jest nazwą poprawna

fdk.com.pl/
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-21, 15:53
Fabryka stali - huta.
Fabryka drewna - tartak.

Ni chuja.
Zgłoś