Możliwość zwiedzenia każdego kraju w wieku 24 lat? Chyba jak masz tatusia co cię sponsoruje albo jesteś Misiewiczem.
Avatar
Imb 2017-05-08, 21:53
emperorzbigniew napisał/a:

Jakie jajko, taka jajecznica.

Aż żal mi niektórych debili na tych stadionach. Jeden z wpisów na hooligańskiej stronie po meczu jakiejś gównoligi Piast Nowa Ruda - Polonia Świdnica

Cytat:

Na ten mecz czekaliśmy wiele lat. Mobilizacja była u nas bardzo dużo mimo tego ze mecz został przełożony na środek tygodnia. Na zbiórce zbieramy się w ponad 100 osób w tym nasze zgody. Wspólnie ruszamy przez noworudzkie ulice w kierunku stadionu. Doping od pierwszych minut na wysokim poziomie mino to ze widzieliśmy ze goście będą w drugiej połowie. W okolicach 70 minuty zwijamy flagi i po krótkich rozmowach decydujemy się na bieg przez murawę w kierunku kibiców gości. Mimo wcześniejszej napinki w naszą stronę z sektora gości wyskakuje tylko jedna osoba bez wsparcia kolegów! Chłop dostaje ostro na łeb a reszta się osrała na widok niebieskich.

Po akcji wracamy na sektor i lecimy dalej z dopingiem. O dziwo sędzia nie przerwa meczu. Po chwili dostajemy karnego na 1:0 i takim wynikiem kończy się mecz! Po meczu Polonia pajacuje będąc już w autobusie. Na koniec szacunek dla chłopa który jako jedyny wybiegł z sektora gości. Podziękowania dla wszystkich naszych zgód które nas wspierały plus chłopaków z Ząbkowic i Namysłowa. Hej Piast!

Cytat:

[b]W okolicach 70 minuty zwijamy flagi i po krótkich rozmowach decydujemy się na bieg przez murawę w kierunku kibiców gości

Kurwa, bohaterowie. Fanatycy klubu, życie za barwy itd., a jednocześnie w dupie mieć mecz swojej ukochanej drużyny, kiedy można wjebać się na murawę i napierdalać się z podobnymi sobie debilami.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-05-09, 5:25 1
jebiewdupelewaka napisał/a:

pieprzę intencje, ale nagrobek ładny,
szacunek wielki dla tych którzy zmarłemu taki stworzyli, bo tęsknią za nim i to co napisali jest świadectwem że brakuje im tego gościa,
kibolem nie jestem, piłka to huj
ale pamięć najbliższych, jest tym co NAJWAŻNIEJSZE

Tjaaa...
Teraz Tarnovia ma męczennika i powód do napierdalanek przez najbliższe 10 lat.
P.S Bogaty nagrobek nie świadczy o pamięci o zmarłym a zawartości portfela.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2017-05-09, 22:16 1
Nie mam zamiaru bronić tu kibiców albo przekonywać was jaśnieoświeconych i cnotliwych że bójki są ok ale przyczepie się do jednego:

nowynick napisał/a:

Raczej: miej 24 lata, żyjesz u mamusi i żebrzesz u niej co wieczór na piwo czy dwa, jedyne kobiety jakie poznałeś to miejscowe lachociągi, a nawet jakby się jakaś turystka pojawiła to i tak nie znasz angielskiego Próbowałeś już kebsa, sajgonki i pizzę. Jaka śmierć takie jego całe życie było

Nie wiem skąd ten powielany mit że kibole to nieudacznicy?
Czy to pozostałości po latach 90tych? A może wciąż to promują tęgie głowy z gazety wyborczej? Nie wiem.
Natomiast prawda jest taka że w dzisiejszych czasach chuligani radza sobie lepiej od przeciętnego użytkownika sadola. Zobaczcie sobie jakimi furami kibole jeżdżą na wyjazdy. Wielu z nich ma swoje małe firmy, dobre posady czy interesy nie do końca legalne i nie muszą wyrzucać swoich frustracji na internecie jak co poniektórzy tutaj
Zgłoś
Avatar
UberPatriot 2017-05-10, 9:13 1
@up
Ja nie wiem skąd wziąłeś informacje o mądrych kibolach? Kibole to idioci bo napierdalanie się za to że ktoś nosi inny szalik jest już z góry potwierdzeniem braku mózgów w ich łysych pałach. Jest też tak, że niektórzy rzeczywiście dorobili się jakiegoś małego biznesu, no ale czy trzeba mieć wielkie wykształcenie? Raczej nie trzeba. Większość ma jakiekolwiek profity właśnie z "nie do końca legalnych" interesów, które są po prostu przestępstwami i przyklaskiwanie idiotom, że handlują prochem czy kradną mówi mi, że ty również nie bardzo korzystasz z tego, co masz w głowie.
Nie jestem specjalnie zadowolony jak gdzieś idę wieczorem i muszę się obawiać jakichś pierdolców, którzy możliwe, że mi wpierdolą za nic albo za to, że nie kibicuję jedenastu idiotom biegającym za piłką. Płaczą później "policja zabiła kibica, olaboga!" ale kurwa, nie widzą swojego zachowania, mieszania psów z błotem, wkurwiania ich i dodawania roboty bo trzeba rozganiać te burdele, które odpierdalają. Mogliby się napierdalać na karabiny w jakiejś odizolowanej hali, wytłukli by się nawzajem i może byłby spokój. Honor kurwa, "waleczne serca", wierność i barwy. Chyba kurwa raczą sobie te zjeby żartować.